• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 8%[25]
Remis
(TYP X) 3%[7]
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 2) 89%[263]
 
27.06 śro
godz. 19:00
Rugbiści Lechii lepsi od Arki w derbach Trójmiasta Rugbiści Lechii lepsi od Arki w derbach Trójmiasta 27 czerwca 2018 (30 opinii)

Lechia Gdańsk pokonała w Rumi Arkę Gdynia 41:12 (34:0) w zaległym mecz 2....

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
2.91 (23 oceny)

Zawodnicy

Jarosław Paszkowski
ocena
3.77 (35 ocen)
Oskar Zypper
ocena
3.76 (38 ocen)
Kamil Mikołajczyk
ocena
3.74 (34 oceny)
Dominik Kołodziejczak
ocena
3.69 (35 ocen)
Imanuel Micharo
ocena
3.64 (36 ocen)
Jacek Wojaczek
ocena
2.73 (48 ocen)
Anton Szaszero
ocena
2.51 (41 ocen)
Maciej Machnio
ocena
2.43 (40 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
2.40 (40 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
2.39 (38 ocen)
Tomasz Witt
ocena
2.35 (40 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
2.09 (34 oceny)
Damian Leman
ocena
2.06 (34 oceny)
Mateusz Rączkowski
ocena
2.06 (34 oceny)
Arkadiusz Półtorak
ocena
2.03 (32 oceny)
Dariusz Lechmyc
ocena
2.03 (33 oceny)
Wieczesław Miziak
ocena
2.00 (34 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Dawid Banaszek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Bartkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Bojke
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dymitr Bordowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kewin Bracik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Czajkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kinast
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Korbolewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krużycki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Kuzimski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Machlik jr.
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Perzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Plichta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Sirocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Skindel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Szmytkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Szostek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Szyc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Trzebiatowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Tuczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Zdunek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.04 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia typuj Budowlani Commercecon Łódź
11.05 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia typuj OGNIWO Sopot
19.05 (nd) godz.15:30 Orlen Orkan Sochaczew typuj ARKA Gdynia
13.04 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:6 ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 34:26 Juvenia Kraków
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 22:29 Edach Budowlani Lublin
21.10.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:38 Orkan Sochaczew
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia
30.09.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 30:11 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Juvenia Kraków 12 10 0 2 447:205 47
2 Orlen Orkan Sochaczew 12 9 0 3 418:204 45
3 Ogniwo Sopot 12 9 0 3 433:241 43
4 Edach Budowlani Lublin 13 8 0 5 330:289 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 8 0 5 370:252 34
6 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 13 5 0 8 346:311 25
7 Arka Gdynia 12 4 0 8 339:366 20
8 Budowlani WizjaMed Łódź 13 1 0 12 114:734 4
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 12 2 0 10 167:362 -3

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio.

Klub Budo 2011 Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek 27 marca 2024 roku. Wyniki uzyskane przez tę drużynę zostały utrzymane. Kolejne mecze weryfikowane są jako walkowery (25:0 i 5 punktów) na korzyść rywali 25:0, a na zespół wycofany nakładana jest kara 0:25 i -1 punkt.

W trakcie rozgrywek zmieniły nazwy:
Lechia Gdańsk na Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
Budowlani Commercecon Łódź na Budowlani WizjaMed Łódź
Orkan Sochaczew na Orlen Orkan Sochaczew

Wyniki 14 kolejki:

  • OGNIWO SOPOT – Edach Budowlani Lublin 38:24 (21:10)
  • Awenta Pogoń Siedlce – ARKA GDYNIA 42:6 (21:6)
  • DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 25:0 (walkower)
  • Budowlani WizjaMed Łódź – Juvenia Kraków 23:42 (13:8)
  • pauza: Orlen Orkan Sochaczew

Aktualna kadra Arki