Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 11%[25]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Budowlani SA Łódź
(TYP 2) 89%[209]
 
02.06 sob
godz. 13:30
6
:
112
Budowlani SA Łódź
Rugby:  Lechia i Ogniwo wygrały, Arka przegrała najwyżej w historii, Rugby: Lechia i Ogniwo wygrały, Arka przegrała najwyżej w historii, 2 czerwca 2018 (62 opinie)

W 8. kolejce ekstraligi Lechia Gdańsk na wyjeździe wygrała KS Budowlanymi...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
2.56 (55 ocen)

Zawodnicy

Maciej Machnio
ocena
2.49 (47 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
2.49 (43 oceny)
Karol Trzebiatowski
ocena
2.49 (43 oceny)
Tomasz Witt
ocena
2.48 (44 oceny)
Dymitr Bordowski
ocena
2.48 (65 ocen)
Jacek Wojaczek
ocena
2.48 (61 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
2.47 (55 ocen)
Dawid Kinast
ocena
2.47 (53 oceny)
Dariusz Lechmyc
ocena
2.47 (51 ocen)
Dominik Kołodziejczak
ocena
2.47 (49 ocen)
Kamil Mikołajczyk
ocena
2.47 (47 ocen)
Imanuel Micharo
ocena
2.47 (45 ocen)
Daniel Podolski
ocena
2.47 (60 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
2.46 (54 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
2.46 (54 oceny)
Rafał Ziętkowski
ocena
2.46 (52 oceny)
Dawid Banaszek
ocena
2.46 (50 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.44 (68 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Bartkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Bojke
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Czajkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Korbolewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Machlik jr.
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jarosław Paszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Perzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Sirocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Skindel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Szmytkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Szostek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Szyc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Tuczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Zdunek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Żarczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.10.2021 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 14:66 OGNIWO Sopot
24.10.2021 (nd) godz.14:00 Posnania 24:37 ARKA Gdynia
17.10.2021 (nd) godz.12:30 Edach Budowlani Lublin 36:29 ARKA Gdynia
02.10.2021 (sob) ARKA Gdynia mecz odwołany Juvenia Kraków
25.09.2021 (sob) godz.15:00 LECHIA Gdańsk 30:26 ARKA Gdynia
18.09.2021 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 53:8 Awenta Pogoń Siedlce
04.09.2021 (sob) godz.18:00 UpFitness Skra Warszawa 24:24 ARKA Gdynia
28.08.2021 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 11:33 Orkan Sochaczew
21.08.2021 (sob) godz.12:00 Master Pharm Łódź 32:17 ARKA Gdynia
19.06.2021 (sob) godz.16:30 Master Pharm Łódź 83:7 ARKA Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 351:108 35
2 Orkan Sochaczew 8 6 0 2 281:140 30
3 LECHIA GDAŃSK 8 6 0 2 215:168 30
4 Up Fitness Skra Warszawa 8 5 1 2 279:168 28
5 Edach Budowlani Lublin 8 5 0 3 222:178 27
6 Master Pharm Łódź 7 4 0 3 149:168 19
7 ARKA GDYNIA 8 2 1 5 211:251 14
8 Juvenia Kraków 8 2 0 6 127:268 10
9 Posnania Poznań 8 1 0 7 170:323 6
10 Awenta Pogoń Siedlce  8 0 0 8 105:338 3

Wyniki 8 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - OGNIWO SOPOT 66:14 (14:31)
  • LECHIA GDAŃSK - Up Fitness Skra Warszawa 38:26 (19:14)
  • Juvenia Kraków - RC Orkan Sochaczew 10:52 (3:33)
  • Edach Budowlani Lublin - Master Pharm Rugby Łódź 29:7 (3:7)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Posnania 24:37 (19:19)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Master Pharm - Posnania 36:26 (19:12)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki