• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 11%[25]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Budowlani SA Łódź
(TYP 2) 89%[209]
 
02.06 sob
godz. 13:30
6
:
112
Budowlani SA Łódź
Rugby:  Lechia i Ogniwo wygrały, Arka przegrała najwyżej w historii, Rugby: Lechia i Ogniwo wygrały, Arka przegrała najwyżej w historii, 2 czerwca 2018 (62 opinie)

W 8. kolejce ekstraligi Lechia Gdańsk na wyjeździe wygrała KS Budowlanymi...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
2.56 (55 ocen)

Zawodnicy

Maciej Machnio
ocena
2.49 (47 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
2.49 (43 oceny)
Karol Trzebiatowski
ocena
2.49 (43 oceny)
Tomasz Witt
ocena
2.48 (44 oceny)
Dymitr Bordowski
ocena
2.48 (65 ocen)
Jacek Wojaczek
ocena
2.48 (61 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
2.47 (55 ocen)
Dawid Kinast
ocena
2.47 (53 oceny)
Dariusz Lechmyc
ocena
2.47 (51 ocen)
Dominik Kołodziejczak
ocena
2.47 (49 ocen)
Kamil Mikołajczyk
ocena
2.47 (47 ocen)
Imanuel Micharo
ocena
2.47 (45 ocen)
Daniel Podolski
ocena
2.47 (60 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
2.46 (54 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
2.46 (54 oceny)
Rafał Ziętkowski
ocena
2.46 (52 oceny)
Dawid Banaszek
ocena
2.46 (50 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.44 (68 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Bartkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Bojke
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Czajkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Korbolewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Machlik jr.
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jarosław Paszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Perzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Sirocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Skindel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Szmytkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Szostek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Szyc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Tuczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Zdunek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.03 (sob) ARKA Gdynia typuj Juvenia Kraków
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 22:29 Edach Budowlani Lublin
21.10.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:38 Orkan Sochaczew
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia
30.09.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 30:11 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
23.09.2023 (sob) godz.13:00 Budowlani Commercecon Łódź 0:102 ARKA Gdynia
17.09.2023 (nd) godz.13:00 ARKA Gdynia 14:38 Awenta Pogoń Siedlce
27.08.2023 (nd) godz.15:00 Juvenia Kraków 54:26 ARKA Gdynia
19.08.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 31:21 LECHIA Gdańsk

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Juvenia Kraków 9 9 0 0 362:127 42
2 Ogniwo Sopot 10 8 0 2 323:182 37
3 Orkan Sochaczew 10 7 0 3 359:183 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 5 0 5 243:205 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 5 0 5 262:201 22
6 Lechia Gdańsk 10 4 0 6 258:253 19
7 Arka Gdynia 10 3 0 7 289:271 16
8 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 9 2 0 7 148:233 9
9 Budowlani Commercecon Łódź 10 0 0 10 60:648 0

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio. Najsłabsza drużyna ma zagrać baraż z mistrzem I ligi o prawo gry w ekstralidze 2024/25.

Wyniki 11 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA 27:10 (10:3)
  • OGNIWO SOPOT - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 54:19 (33:7)
  • Edach Budowlani Lublin - Awenta Pogoń Siedlce 7:38 (0:14)
  • Orkan Sochaczew - Budowlani Commercecon Łódź 42:5 (21:5)
  • pauza: Juvenia Kraków

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki