• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Skra Warszawa
(TYP 1) 86%[249]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 14%[42]
 
06.10 sob
godz. 14:00
Skra Warszawa
22
:
10
Rugby: Ogniwo rozbiło Lechię w derbach Trójmiasta, porażka Arki Rugby: Ogniwo rozbiło Lechię w derbach Trójmiasta, porażka Arki 6 października 2018 (84 opinie)

Rugbiści Ogniwa Sopot rozbili na własnym boisku Lechię Gdańsk 71:6 (17:6) w...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
2.94 (18 ocen)

Zawodnicy

Jarosław Paszkowski
ocena
3.28 (18 ocen)
Oskar Zypper
ocena
3.05 (21 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
2.59 (17 ocen)
Arkadiusz Zdunek
ocena
2.07 (14 ocen)
Marceli Zielony
ocena
2.00 (11 ocen)
Witalij Masandika
ocena
2.00 (11 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.00 (14 ocen)
Kamil Mikołajczyk
ocena
1.93 (15 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
1.91 (11 ocen)
Dymitr Bordowski
ocena
1.91 (11 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
1.91 (11 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
1.89 (9 ocen)
Łukasz Szostek
ocena
1.85 (20 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
1.83 (12 ocen)
Marcin Wolszon
ocena
1.82 (11 ocen)
Dariusz Lechmyc
ocena
1.80 (15 ocen)
Anton Kuzmienko
ocena
1.73 (11 ocen)
Mateusz Rączkowski
ocena
1.70 (10 ocen)
Maciej Machnio
ocena
1.70 (10 ocen)
Jacek Wojaczek
ocena
1.42 (12 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Dawid Banaszek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Gajowniczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Elguja Iashagashvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Kasperek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kinast
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Kołodziejczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Machlik jr.
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Imanuel Micharo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Sirocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Szczypior
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Trzebiatowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Tuczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.05 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia typuj OGNIWO Sopot
19.05 (nd) godz.15:30 Orlen Orkan Sochaczew typuj ARKA Gdynia
20.04 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 55:0 Budowlani WizjaMed Łódź
13.04 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:6 ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 34:26 Juvenia Kraków
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 22:29 Edach Budowlani Lublin
21.10.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:38 Orkan Sochaczew
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia
30.09.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 30:11 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Juvenia Kraków 13 11 0 2 472:205 52
2 Orlen Orkan Sochaczew 13 10 0 3 446:214 50
3 Ogniwo Sopot 13 10 0 3 469:250 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 8 0 5 337:317 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 8 0 5 370:252 34
6 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 14 5 9 0 358:347 25
7 Rc Arka Gdynia 13 5 0 8 394:366 25
8 Budowlani WizjaMed Łódź 14 1 0 13 214:789 4
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 13 2 0 11 167:387 -22

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio.

Klub Budo 2011 Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek 27 marca 2024 roku. Wyniki uzyskane przez tę drużynę zostały utrzymane. Kolejne mecze weryfikowane są jako walkowery (25:0 i 5 punktów) na korzyść rywali 25:0, a na zespół wycofany nakładana jest kara 0:25 i -10 punktów.

W trakcie rozgrywek zmieniły nazwy:
Lechia Gdańsk na Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
Budowlani Commercecon Łódź na Budowlani WizjaMed Łódź
Orkan Sochaczew na Orlen Orkan Sochaczew

Wyniki 15 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Budowlani WizjaMed Łódź 55:0 (36:0)
  • DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK - OGNIWO SOPOT 12:36 (5:19)
  • Edach Budowlani Lublin - Orlen Orkan Sochaczew 10:28 (3:0)
  • Juvenia Kraków - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 25:0 (walkower)
  • pauzuje: Awenta Pogoń Siedlce

Aktualna kadra Arki