Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 8%[21]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Orkan Sochaczew
(TYP 2) 92%[247]
 
13.04 sob
godz. 13:00
3
:
61
Orkan Sochaczew
Rugby. Tylko Ogniwo Sopot wygrało Rugby. Tylko Ogniwo Sopot wygrało 13 kwietnia 2019 (46 opinii)

Z trójki naszych ekip rugby w 4. kolejce ekstraligi jedynie Ogniowo Sopot...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
3.64 (11 ocen)

Zawodnicy

Kamil Mikołajczyk
ocena
4.00 (5 ocen)
Oskar Zypper
ocena
3.75 (4 oceny)
Tomasz Witt
ocena
3.67 (3 oceny)
Patryk Siewert
ocena
3.50 (2 oceny)
Jewgienij Hluskow
ocena
3.50 (2 oceny)
Marcin Wolszon
ocena
3.50 (2 oceny)
Marceli Zielony
ocena
3.50 (2 oceny)
Damian Leman
ocena
3.50 (2 oceny)
Rafał Ziętkowski
ocena
3.50 (2 oceny)
Wieczesław Miziak
ocena
3.50 (4 oceny)
Jakub Kuzimski
ocena
3.50 (2 oceny)
Grzegorz Paluszewski
ocena
3.50 (2 oceny)
Łukasz Kasperek
ocena
3.50 (2 oceny)
Łukasz Szostek
ocena
3.50 (4 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
3.33 (3 oceny)
Daniel Bartkowiak
ocena
3.33 (3 oceny)
Mateusz Rączkowski
ocena
3.00 (2 oceny)
Mateusz Szyc
ocena
3.00 (3 oceny)
Jacek Wojaczek
ocena
3.00 (4 oceny)
Maciej Machnio
ocena
2.67 (3 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Dawid Banaszek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Bojke
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dymitr Bordowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Gajowniczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Elguja Iashagashvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kinast
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Kołodziejczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anton Kuzmienko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dariusz Lechmyc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Siergiej Luty
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Machlik jr.
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Witalij Masandika
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Imanuel Micharo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jarosław Paszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Sirocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Szczypior
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Trzebiatowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Tuczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Zdunek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Łomakin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Żarczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

24.10 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia typuj Master Pharm Łódź
18.10 (nd) godz.13:00 Sparta Jarocin 0:0 mecz odwołany ARKA Gdynia
03.10 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 47:34 ARKA Gdynia
27.09 (nd) godz.13:00 ARKA Gdynia 12:32 Orkan Sochaczew
19.09 (sob) godz.16:00 LECHIA Gdańsk 16:15 ARKA Gdynia
13.09 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 38:17 Skra Warszawa
30.08 (nd) godz.13:00 Juvenia Kraków 17:23 ARKA Gdynia
22.08 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 27:26 Awenta Pogoń Siedlce
15.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 40:10 ARKA Gdynia
04.07 (sob) godz.18:30 Lechia Gdańsk 30:22 Arka Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 257:88 33
2 Master Pharm Łódź 7 4 1 2 226:116 22
3 Orkan Sochaczew 7 3 1 3 159:168 18
4 Edach Budowlani Lublin 7 3 0 4 209:188 18
5 Awenta Pogoń Siedlce  6 3 1 2 185:118 17
6 Skra Warszawa 7 4 0 3 182:155 17
7 LECHIA GDAŃSK 7 3 0 4 163:177 15
8 ARKA GDYNIA 7 3 0 4 159:195 14
9 Juvenia Kraków 6 2 1 3 113:146 12
10 Sparta Jarocin 7 0 0 7 91:393 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 7 kolejki:

  • Edach Budowlani Lublin - ARKA GDYNIA 47:34 (28:17)
  • LECHIA GDAŃSK - OGNIWO SOPOT 24:31 (19:24)
  • Orkan Sochaczew - Master Pharm Łódź 7:26 (0:0)
  • Juvenia Kraków - Sparta Jarocin 44:24 (27:10)
  • Skra Warszawa - Awenta Pogoń Siedlce 27:20 (14:17) - zweryfikowany jako walkower 0:25 na korzyść gości

Aktualna kadra Arki