Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Arka Gdynia
(TYP 1) 81%[193]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Arka Rumia
(TYP 2) 18%[43]
 
29.06 sob
godz. 13:00
49
:
10
Arka Rumia
Arka Gdynia utrzymała się w ekstralidze rugby. Pokonała Arkę Rumia Arka Gdynia utrzymała się w ekstralidze rugby. Pokonała Arkę Rumia 29 czerwca 2019 (73 opinie)

Rugbiści Arki Gdynia pokonali na własnym boisku Arkę Rumia 49:10 (23:3) w...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
3.86 (21 ocen)

Zawodnicy

Szymon Sirocki
ocena
4.43 (23 oceny)
Daniel Bartkowiak
ocena
4.19 (21 ocen)
Radosław Rakowski
ocena
4.00 (20 ocen)
Jacek Wojaczek
ocena
3.95 (20 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
3.75 (16 ocen)
Łukasz Szostek
ocena
3.75 (20 ocen)
Tomasz Witt
ocena
3.61 (18 ocen)
Oskar Zypper
ocena
3.60 (20 ocen)
Piotr Bojke
ocena
3.58 (19 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
3.56 (16 ocen)
Mateusz Rączkowski
ocena
3.47 (17 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
3.47 (17 ocen)
Marceli Zielony
ocena
3.40 (15 ocen)
Dymitr Bordowski
ocena
3.38 (13 ocen)
Maciej Żarczyński
ocena
3.33 (15 ocen)
Patryk Siewert
ocena
3.27 (15 ocen)
Jewgienij Hluskow
ocena
3.23 (13 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
3.21 (14 ocen)
Oskar Cichosz
ocena
3.21 (14 ocen)
Jarosław Paszkowski
ocena
3.19 (16 ocen)
Marcin Wolszon
ocena
3.15 (13 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
2.93 (15 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Dawid Banaszek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Elguja Iashagashvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kinast
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Kołodziejczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anton Kuzmienko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dariusz Lechmyc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Siergiej Luty
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Machlik jr.
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Machnio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Witalij Masandika
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Imanuel Micharo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Mikołajczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Plichta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Szczypior
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Trzebiatowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Tuczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Zdunek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Łomakin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.08 (sob) OGNIWO Sopot ARKA Gdynia
29.06 (sob) godz.13:00 Arka Gdynia 49:10 Arka Rumia
01.06 (sob) godz.14:00 ARKA Gdynia 7:55 Budowlani SA Łódź
18.05 (sob) godz.14:00 KS Budowlani Łódź 40:21 ARKA Gdynia
11.05 (sob) godz.15:00 Juvenia Kraków 30:24 ARKA Gdynia
04.05 (sob) godz.13:30 ARKA Gdynia 13:27 Skra Warszawa
27.04 (sob) godz.14:00 Budowlani Lublin 68:7 ARKA Gdynia
13.04 (sob) godz.13:00 ARKA Gdynia 3:61 Orkan Sochaczew
06.04 (sob) godz.14:00 LECHIA Gdańsk 48:8 ARKA Gdynia
30.03 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 17:47 Pogoń Siedlce

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Budowlani Łódź SA 0 0 0 0 0:0 0
2 KS Budowlani Lublin 0 0 0 0 0:0 0
3 KS Budowlani Łódź 0 0 0 0 0:0 0
4 MKS Pogoń Siedlce 0 0 0 0 0:0 0
5 MKS OGNIWO SOPOT 0 0 0 0 0:0 0
6 RC ARKA GDYNIA 0 0 0 0 0:0 0
7 RC LECHIA GDAŃSK 0 0 0 0 0:0 0
8 RC Orkan Sochaczew 0 0 0 0 0:0 0
9 RZKS Juvenia Kraków 0 0 0 0 0:0 0
10 Skra Warszawa 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Arki