Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 7%[13]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Awenta Pogoń Siedlce
(TYP 2) 93%[163]
 
22.08 sob
godz. 17:00
27
:
26
Awenta Pogoń Siedlce
2. kolejka ekstraligi rugby. Komplet wygranych drużyn z Trójmiasta 2. kolejka ekstraligi rugby. Komplet wygranych drużyn z Trójmiasta 22 sierpnia 2020 (40 opinii)

W 2. kolejce ekstraligi rugby drużyny z Trójmiasta odniosły komplet...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
4.03 (29 ocen)

Zawodnicy

Anton Szaszero
ocena
4.11 (35 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
4.06 (35 ocen)
Oskar Kalina
ocena
4.04 (23 oceny)
Marcin Wolszon
ocena
4.04 (24 oceny)
Maciej Żarczyński
ocena
4.04 (25 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
4.04 (26 ocen)
Oskar Cichosz
ocena
4.04 (26 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
4.04 (26 ocen)
Patryk Steindl
ocena
4.04 (27 ocen)
Patryk Siewert
ocena
4.04 (27 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
4.04 (27 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
4.04 (27 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
4.04 (28 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
4.04 (28 ocen)
Arkadiusz Zdunek
ocena
4.04 (28 ocen)
Dominik Mohyła
ocena
4.03 (29 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
4.03 (29 ocen)
Kacper Krużycki
ocena
3.89 (35 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
3.43 (28 ocen)
Piotr Bojke
ocena
3.35 (26 ocen)
Oskar Zypper
ocena
3.07 (27 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Dymitr Bordowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Derwis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Giorgi Dzabakhidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Dąbrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Szablewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dainius Tamoliunas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

25.09 (sob) godz.15:00 LECHIA Gdańsk typuj ARKA Gdynia
02.10 (sob) ARKA Gdynia mecz odwołany Juvenia Kraków
16.10 (sob) Edach Budowlani Lublin ARKA Gdynia
23.10 (sob) Posnania ARKA Gdynia
30.10 (sob) ARKA Gdynia OGNIWO Sopot
18.09 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 53:8 Awenta Pogoń Siedlce
04.09 (sob) godz.18:00 UpFitness Skra Warszawa 24:24 ARKA Gdynia
28.08 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 11:33 Orkan Sochaczew
21.08 (sob) godz.12:00 Master Pharm Łódź 32:17 ARKA Gdynia
19.06 (sob) godz.16:30 Master Pharm Łódź 83:7 ARKA Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 3 3 0 0 117:41 15
2 LECHIA GDAŃSK 4 3 0 1 105:73 15
3 Up Fitness Skra Warszawa 4 2 1 1 121:94 13
4 Edach Budowlani Lublin 4 2 0 2 107:75 12
5 Master Pharm Łódź 2 2 0 0 63:41 10
6 Orkan Sochaczew 4 2 0 2 89:97 10
7 Juvenia Kraków 4 2 0 2 73:110 9
8 ARKA GDYNIA 4 1 1 2 105:95 7
9 Awenta Pogoń Siedlce  4 0 0 4 52:133 2
10 Posnania Poznań 3 0 0 3 53:126 0

Wyniki 4 kolejki:

  • Edach Budowlani Lublin - LECHIA GDAŃSK 29:17 (14:10)
  • ARKA GDYNIA - Awenta Pogoń Siedlce 53:8 (24:8)
  • OGNIWO SOPOT - Up Fitness Skra Warszawa 32:17 (18:10)
  • Posnania - Juvenia Kraków 16:38 (16:14)
  • Master Pharm Rugby Łódź - Orkan Sochaczew 33:24 (18:17)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki