• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Juvenia Kraków
(TYP 1) 93%[184]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 7%[13]
 
30.08 nd
godz. 13:00
Juvenia Kraków
17
:
23
Arka Gdynia, Lechia Gdańsk i Ogniwo Sopot zwyciężyły w 3. kolejce ekstraligi rugby Arka Gdynia, Lechia Gdańsk i Ogniwo Sopot zwyciężyły w 3. kolejce ekstraligi rugby 29 sierpnia 2020 (61 opinii)

To był udany weekend dla trójmiejskich rugbistów. Lechia Gdańsk pokonała u...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
3.33 (18 ocen)

Zawodnicy

Anton Szaszero
ocena
3.85 (20 ocen)
Dainius Tamoliunas
ocena
3.74 (19 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
3.72 (18 ocen)
Marcin Wolszon
ocena
3.59 (17 ocen)
Patryk Siewert
ocena
3.56 (18 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
3.56 (18 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
3.56 (18 ocen)
Oskar Cichosz
ocena
3.56 (18 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
3.56 (18 ocen)
Arkadiusz Zdunek
ocena
3.56 (18 ocen)
Dominik Mohyła
ocena
3.55 (20 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
3.55 (20 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
3.53 (19 ocen)
Oskar Kalina
ocena
3.50 (16 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
3.10 (21 ocen)
Kacper Krużycki
ocena
3.09 (22 oceny)
Dawid Kałduński
ocena
2.94 (16 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.89 (19 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.89 (18 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Bartkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dymitr Bordowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Derwis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Giorgi Dzabakhidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Dąbrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Litwińczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patrick Steindl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Szablewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

19.05 (nd) godz.15:30 Orlen Orkan Sochaczew 57:37 ARKA Gdynia
11.05 (sob) godz.19:00 ARKA Gdynia 29:37 OGNIWO Sopot
04.05 (sob) Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 0:25 walkower ARKA Gdynia
20.04 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 55:0 Budowlani WizjaMed Łódź
13.04 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:6 ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 34:26 Juvenia Kraków
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 22:29 Edach Budowlani Lublin
21.10.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:38 Orkan Sochaczew
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Orlen Orkan Sochaczew
2 Ogniwo Sopot
3 Awenta Pogoń Siedlce
4 Juvenia Kraków
5 Edach Budowlani Lublin
6 Life Style Catering Arka Gdynia
7 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
8 Budowlani WizjaMed Łódź
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
  • Finał
  • Orlen Orkan Sochaczew - OGNIWO SOPOT 22:18 (12:6)
  • Mecz o 3. miejsce
  • Juvenia Kraków - Awenta Pogoń Siedlce 10:30 (3:6)
  • Degradacja
  • Budo 2011 Aleksandrów Łódzki - wycofał się po rundzie jesiennej
  • Mecz o awans i 1. miejsce w I lidze
  • Rugby Białystok - Posnania 24:0 (14:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki