Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Posnania
(TYP 1) 3%[5]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 97%[149]
 
24.10 nd
godz. 14:00
Posnania
24
:
37
Rugby. Ogniwo Sopot ucieka Lechii Gdańsk. Arka Gdynia wygrała Rugby. Ogniwo Sopot ucieka Lechii Gdańsk. Arka Gdynia wygrała 23 października 2021 (43 opinie)

Ogniwo Sopot wygrało z Edach Budowlanymi Lublin 56:19 (21:7) i zostało...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
4.94 (71 ocen)

Zawodnicy

Anton Szaszero
ocena
5.03 (77 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
4.97 (75 ocen)
Sandro Papunashvili
ocena
4.96 (74 oceny)
Devon Pretorius
ocena
4.96 (72 oceny)
Krystian Szopa
ocena
4.91 (74 oceny)
Maciej Machnio
ocena
4.90 (72 oceny)
Kacper Krużycki
ocena
4.89 (76 ocen)
Daniel Podolski
ocena
4.89 (76 ocen)
Kazimierz Raszpunda
ocena
4.89 (75 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
4.89 (74 oceny)
Mateusz Szyc
ocena
4.89 (74 oceny)
Paweł Grzenkowicz
ocena
4.89 (74 oceny)
Łukasz Kasperek
ocena
4.89 (74 oceny)
Daniel Bartkowiak
ocena
4.89 (74 oceny)
Karol Lipski
ocena
4.89 (73 oceny)
Patryk Steindl
ocena
4.89 (73 oceny)
Rafał Ziętkowski
ocena
4.89 (73 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
4.89 (73 oceny)
Arkadiusz Zdunek
ocena
4.89 (73 oceny)
Dominik Mohyła
ocena
4.88 (77 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
4.36 (76 ocen)
Piotr Bojke
ocena
4.30 (76 ocen)
Oskar Zypper
ocena
4.24 (75 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Derwis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Dąbrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Kalina
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kałduński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Kuzimski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederick Ngoza
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Przerwa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Elden Shoeman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dainius Tamoliunas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wolszon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Żarczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.10 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 14:66 OGNIWO Sopot
24.10 (nd) godz.14:00 Posnania 24:37 ARKA Gdynia
17.10 (nd) godz.12:30 Edach Budowlani Lublin 36:29 ARKA Gdynia
02.10 (sob) ARKA Gdynia mecz odwołany Juvenia Kraków
25.09 (sob) godz.15:00 LECHIA Gdańsk 30:26 ARKA Gdynia
18.09 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 53:8 Awenta Pogoń Siedlce
04.09 (sob) godz.18:00 UpFitness Skra Warszawa 24:24 ARKA Gdynia
28.08 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 11:33 Orkan Sochaczew
21.08 (sob) godz.12:00 Master Pharm Łódź 32:17 ARKA Gdynia
19.06 (sob) godz.16:30 Master Pharm Łódź 83:7 ARKA Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 351:108 35
2 Orkan Sochaczew 8 6 0 2 281:140 30
3 LECHIA GDAŃSK 8 6 0 2 215:168 30
4 Up Fitness Skra Warszawa 8 5 1 2 279:168 28
5 Edach Budowlani Lublin 8 5 0 3 222:178 27
6 Master Pharm Łódź 7 4 0 3 149:168 19
7 ARKA GDYNIA 8 2 1 5 211:251 14
8 Juvenia Kraków 8 2 0 6 127:268 10
9 Posnania Poznań 8 1 0 7 170:323 6
10 Awenta Pogoń Siedlce  8 0 0 8 105:338 3

Wyniki 8 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - OGNIWO SOPOT 66:14 (14:31)
  • LECHIA GDAŃSK - Up Fitness Skra Warszawa 38:26 (19:14)
  • Juvenia Kraków - RC Orkan Sochaczew 10:52 (3:33)
  • Edach Budowlani Lublin - Master Pharm Rugby Łódź 29:7 (3:7)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Posnania 24:37 (19:19)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Master Pharm - Posnania 36:26 (19:12)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki