• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Edach Budowlani Lublin
(TYP 1) 97%[236]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 3%[8]
 
12.08 sob
godz. 14:00
Edach Budowlani Lublin
28
:
21
Edach Budowlani Lublin - Arka Gdynia 28:21. "Buldogi" wyszarpały bonus Edach Budowlani Lublin - Arka Gdynia 28:21. "Buldogi" wyszarpały bonus 12 sierpnia 2023 (14 opinii)

Rugbiści Arki Gdynia przegrali na wyjeździe z Edach Budowlanymi Lublin 21:28...

Trener

Łukasz Szostek
ocena
3.25 (8 ocen)

Zawodnicy

Anton Szaszero
ocena
4.90 (10 ocen)
Eujaan Botha
ocena
4.88 (8 ocen)
Zurab Rijmadze
ocena
4.78 (9 ocen)
Kacper Krużycki
ocena
4.67 (9 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
4.38 (8 ocen)
Radosław Rakowski
ocena
4.13 (8 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
4.00 (9 ocen)
Zvikomborero Chirume
ocena
3.75 (8 ocen)
Sandro Papunashvili
ocena
3.75 (8 ocen)
Mykoła Karasewicz
ocena
3.71 (7 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
3.70 (10 ocen)
Dominik Mohyła
ocena
3.44 (9 ocen)
Dawid Banaszek
ocena
3.44 (9 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
3.29 (7 ocen)
Piotr Bojke
ocena
3.00 (8 ocen)
Patrick Steindl
ocena
2.86 (7 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
2.75 (8 ocen)
Oskar Derwis
ocena
2.63 (8 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.50 (8 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Bartkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kewin Bracik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikodem Brill
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Dąbrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Kalina
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kałduński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Kluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Kruk-Miler
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kuleta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Lipski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Machnio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Michalak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Ołoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Plichta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Przekwas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Przerwa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nodara Shvelidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikodem Stosik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Studziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krystian Szopa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Turzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wolszon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Ziętkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.03 (sob) ARKA Gdynia typuj Juvenia Kraków
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 22:29 Edach Budowlani Lublin
21.10.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:38 Orkan Sochaczew
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia
30.09.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 30:11 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
23.09.2023 (sob) godz.13:00 Budowlani Commercecon Łódź 0:102 ARKA Gdynia
17.09.2023 (nd) godz.13:00 ARKA Gdynia 14:38 Awenta Pogoń Siedlce
27.08.2023 (nd) godz.15:00 Juvenia Kraków 54:26 ARKA Gdynia
19.08.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 31:21 LECHIA Gdańsk

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Juvenia Kraków 9 9 0 0 362:127 42
2 Ogniwo Sopot 10 8 0 2 323:182 37
3 Orkan Sochaczew 10 7 0 3 359:183 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 5 0 5 243:205 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 5 0 5 262:201 22
6 Lechia Gdańsk 10 4 0 6 258:253 19
7 Arka Gdynia 10 3 0 7 289:271 16
8 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 9 2 0 7 148:233 9
9 Budowlani Commercecon Łódź 10 0 0 10 60:648 0

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio. Najsłabsza drużyna ma zagrać baraż z mistrzem I ligi o prawo gry w ekstralidze 2024/25.

Wyniki 11 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA 27:10 (10:3)
  • OGNIWO SOPOT - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 54:19 (33:7)
  • Edach Budowlani Lublin - Awenta Pogoń Siedlce 7:38 (0:14)
  • Orkan Sochaczew - Budowlani Commercecon Łódź 42:5 (21:5)
  • pauza: Juvenia Kraków

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki