• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 45%[101]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Edach Budowlani Lublin
(TYP 2) 54%[121]
 
28.10 sob
godz. 17:00
22
:
29
Edach Budowlani Lublin
Arka Gdynia - Edach Budowlani Lublin 22:29. Zemściły się zmarnowane okazje Arka Gdynia - Edach Budowlani Lublin 22:29. Zemściły się zmarnowane okazje 28 października 2023 (7 opinii)

Arka Gdynia przegrała z Edach Budowlanymi Lublin 22:29 (15:15) w 10. kolejce...

Trener

Łukasz Szostek
ocena
4.00 (13 ocen)

Zawodnicy

Damian Turzyński
ocena
4.20 (15 ocen)
Eujaan Botha
ocena
4.11 (9 ocen)
Anton Szaszero
ocena
4.00 (11 ocen)
Zurab Rijmadze
ocena
3.75 (8 ocen)
Sandro Papunashvili
ocena
3.75 (8 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
3.71 (7 ocen)
Daniel Podolski
ocena
3.70 (10 ocen)
Kacper Krużycki
ocena
3.64 (11 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
3.57 (7 ocen)
Robert Torbiarczyk
ocena
3.44 (9 ocen)
Patrick Steindl
ocena
3.43 (7 ocen)
Oskar Derwis
ocena
3.25 (8 ocen)
Dawid Banaszek
ocena
3.25 (12 ocen)
Dominik Mohyła
ocena
3.14 (7 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
3.10 (10 ocen)
Radosław Rakowski
ocena
2.90 (10 ocen)
Mykoła Karasewicz
ocena
2.88 (8 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
2.88 (8 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.88 (8 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.67 (9 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Bartkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kewin Bracik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikodem Brill
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Zvikomborero Chirume
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Kalina
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kałduński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Kluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Kruk-Miler
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kuleta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tymoteusz Kuzimski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Lipski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Machnio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Michalak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Ołoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Plichta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Przekwas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Przerwa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nodara Shvelidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Sirocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikodem Stosik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Studziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krystian Szopa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Szyc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wolszon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Ziętkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.04 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia typuj Budowlani Commercecon Łódź
11.05 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia typuj OGNIWO Sopot
19.05 (nd) godz.15:30 Orlen Orkan Sochaczew typuj ARKA Gdynia
13.04 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:6 ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 34:26 Juvenia Kraków
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 22:29 Edach Budowlani Lublin
21.10.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:38 Orkan Sochaczew
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia
30.09.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 30:11 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Juvenia Kraków 12 10 0 2 447:205 47
2 Orlen Orkan Sochaczew 12 9 0 3 418:204 45
3 Ogniwo Sopot 12 9 0 3 433:241 43
4 Edach Budowlani Lublin 13 8 0 5 330:289 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 8 0 5 370:252 34
6 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 13 5 0 8 346:311 25
7 Arka Gdynia 12 4 0 8 339:366 20
8 Budowlani WizjaMed Łódź 13 1 0 12 114:734 4
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 12 2 0 10 167:362 -3

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio.

Klub Budo 2011 Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek 27 marca 2024 roku. Wyniki uzyskane przez tę drużynę zostały utrzymane. Kolejne mecze weryfikowane są jako walkowery (25:0 i 5 punktów) na korzyść rywali 25:0, a na zespół wycofany nakładana jest kara 0:25 i -1 punkt.

W trakcie rozgrywek zmieniły nazwy:
Lechia Gdańsk na Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
Budowlani Commercecon Łódź na Budowlani WizjaMed Łódź
Orkan Sochaczew na Orlen Orkan Sochaczew

Wyniki 14 kolejki:

  • OGNIWO SOPOT – Edach Budowlani Lublin 38:24 (21:10)
  • Awenta Pogoń Siedlce – ARKA GDYNIA 42:6 (21:6)
  • DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 25:0 (walkower)
  • Budowlani WizjaMed Łódź – Juvenia Kraków 23:42 (13:8)
  • pauza: Orlen Orkan Sochaczew

Aktualna kadra Arki