• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 8%[20]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Juvenia Kraków
(TYP 2) 92%[234]
 
23.03 sob
godz. 16:00
34
:
26
Juvenia Kraków
Arka Gdynia - Juvenia Kraków 34:26. Sensacyjna wygrana z liderem na start rundy Arka Gdynia - Juvenia Kraków 34:26. Sensacyjna wygrana z liderem na start rundy 23 marca 2024 (8 opinii)

Arka Gdynia sensacyjnie pokonała Juvenię Kraków 34:26 (22:0) na otwarcie...

Trener

Łukasz Szostek
ocena
4.72 (29 ocen)

Zawodnicy

Dawid Banaszek
ocena
4.94 (33 oceny)
Gabriel Junior Sipapate
ocena
4.77 (30 ocen)
Zvikomborero Chirume
ocena
4.65 (20 ocen)
Karol Lipski
ocena
4.57 (23 oceny)
Szymon Sirocki
ocena
4.57 (23 oceny)
Oskar Zypper
ocena
4.54 (26 ocen)
Kewin Bracik
ocena
4.52 (29 ocen)
Kacper Krużycki
ocena
4.50 (24 oceny)
Mateusz Szyc
ocena
4.43 (23 oceny)
Radosław Rakowski
ocena
4.42 (19 ocen)
Damian Turzyński
ocena
4.41 (22 oceny)
Dominik Mohyła
ocena
4.39 (23 oceny)
Daniel Podolski
ocena
4.39 (23 oceny)
Mykoła Karasewicz
ocena
4.37 (19 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
4.32 (19 ocen)
Nikodem Stosik
ocena
4.30 (20 ocen)
Giga Mamagulashvili
ocena
4.25 (20 ocen)
Sandro Papunashvili
ocena
4.25 (20 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
4.24 (21 ocen)
Tymoteusz Kuzimski
ocena
4.00 (18 ocen)
Eujaan Botha
ocena
4.00 (20 ocen)
Oskar Derwis
ocena
3.55 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Bartkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Bojke
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikodem Brill
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Ciuła
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Gajowniczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Kalina
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Kasperek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kałduński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Kluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Kruk-Miler
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kuleta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Machnio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Michalak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Ołoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Plichta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Przekwas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Przerwa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nodara Shvelidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patrick Steindl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Studziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anton Szaszero
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krystian Szopa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Torbiarczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wolszon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Ziętkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

19.05 (nd) godz.15:30 Orlen Orkan Sochaczew 57:37 ARKA Gdynia
11.05 (sob) godz.19:00 ARKA Gdynia 29:37 OGNIWO Sopot
04.05 (sob) Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 0:25 walkower ARKA Gdynia
20.04 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 55:0 Budowlani WizjaMed Łódź
13.04 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:6 ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 34:26 Juvenia Kraków
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 22:29 Edach Budowlani Lublin
21.10.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:38 Orkan Sochaczew
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Orlen Orkan Sochaczew 16 13 0 3 605:261 65
2 Ogniwo Sopot 16 12 0 4 446:312 58
3 Juvenia Kraków 16 11 0 5 504:290 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 11 0 5 470:280 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 10 0 6 389:348 44
6 Life Style Catering Arka Gdynia 16 6 0 10 485:460 30
7 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 16 5 0 11 375:429 25
8 Budowlani WizjaMed Łódź 16 2 0 14 151:842 9
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 16 2 0 14 167:412 -52

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio.

Klub Budo 2011 Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek 27 marca 2024 roku. Wyniki uzyskane przez tę drużynę zostały utrzymane. Kolejne mecze weryfikowane są jako walkowery (25:0 i 5 punktów) na korzyść rywali 25:0, a na zespół wycofany nakładana jest kara 0:25 i -10 punktów.

W trakcie rozgrywek zmieniły nazwy:
Lechia Gdańsk na Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
Budowlani Commercecon Łódź na Budowlani WizjaMed Łódź
Orkan Sochaczew na Orlen Orkan Sochaczew

Wyniki 18 kolejki:

  • Orlen Orkan Sochaczew - LIFE STYLE CATERING ARKA GDYNIA 57:37 (17:20)
  • OGNIWO SOPOT - Awenta Pogoń Siedlce 16:22 (9:12)
  • Edach Budowlani Lublin - Juvenia Kraków 20:14 (12:7)
  • Budo 2011 Aleksandrów Łódzki - Budowlani WizjaMed Łódź 0:25 (walkower)
  • Pauzuje: DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki