• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 96%[378]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Budowlani Lublin
(TYP 2) 3%[12]
 
06.05 sob
godz. 18:00
41
:
17
Budowlani Lublin
Wysokie zwycięstwa rugbistów w Trójmieście Wysokie zwycięstwa rugbistów w Trójmieście 6 maja 2017 (34 opinie)

Pewne zwycięstwa w 5. kolejce ekstraligi odnieśli przed własną publicznością...

Trener

Maciej Stachura
ocena
1.78 (27 ocen)

Zawodnicy

Mateusz Szyc
ocena
3.82 (28 ocen)
Bartłomiej Partyka
ocena
3.81 (27 ocen)
Dominik Machlik
ocena
3.81 (27 ocen)
Maciej Machnio
ocena
3.81 (32 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
3.81 (32 oceny)
Kazimierz Raszpunda
ocena
3.81 (36 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
3.80 (30 ocen)
Oskar Zypper
ocena
3.80 (35 ocen)
Wiktor Zaradzki
ocena
3.80 (35 ocen)
Kamil Mikołajczyk
ocena
3.79 (29 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
3.79 (29 ocen)
Daniel Podolski
ocena
3.79 (33 oceny)
Nikodem Zalas
ocena
3.78 (32 oceny)
Arkadiusz Zdunek
ocena
3.78 (32 oceny)
Jarosław Paszkowski
ocena
3.78 (36 ocen)
Tomasz Szmytkowski
ocena
3.45 (33 oceny)
Tomasz Stępień
ocena
3.03 (29 ocen)
Radosław Rakowski
ocena
2.61 (33 oceny)
Szymon Sirocki
ocena
2.25 (32 oceny)
Dawid Banaszek
ocena
2.22 (32 oceny)
Radosław Bysewski
ocena
2.17 (30 ocen)
Łukasz Szostek
ocena
1.97 (36 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Piotr Bojke
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Dąbrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Dąbrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Glejzer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Jaremko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Komosiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Korbolewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Kreft
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Kubalewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Perzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Pilecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mariusz Rompa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Simionkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patrick Steindl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Trzebiatowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.03 (sob) ARKA Gdynia typuj Juvenia Kraków
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 22:29 Edach Budowlani Lublin
21.10.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:38 Orkan Sochaczew
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia
30.09.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 30:11 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
23.09.2023 (sob) godz.13:00 Budowlani Commercecon Łódź 0:102 ARKA Gdynia
17.09.2023 (nd) godz.13:00 ARKA Gdynia 14:38 Awenta Pogoń Siedlce
27.08.2023 (nd) godz.15:00 Juvenia Kraków 54:26 ARKA Gdynia
19.08.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 31:21 LECHIA Gdańsk

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Juvenia Kraków 9 9 0 0 362:127 42
2 Ogniwo Sopot 10 8 0 2 323:182 37
3 Orkan Sochaczew 10 7 0 3 359:183 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 5 0 5 243:205 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 5 0 5 262:201 22
6 Lechia Gdańsk 10 4 0 6 258:253 19
7 Arka Gdynia 10 3 0 7 289:271 16
8 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 9 2 0 7 148:233 9
9 Budowlani Commercecon Łódź 10 0 0 10 60:648 0

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio. Najsłabsza drużyna ma zagrać baraż z mistrzem I ligi o prawo gry w ekstralidze 2024/25.

Wyniki 11 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA 27:10 (10:3)
  • OGNIWO SOPOT - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 54:19 (33:7)
  • Edach Budowlani Lublin - Awenta Pogoń Siedlce 7:38 (0:14)
  • Orkan Sochaczew - Budowlani Commercecon Łódź 42:5 (21:5)
  • pauza: Juvenia Kraków

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki