Statystyki sezonowe Arki

Sezon:

Ogólne

2 Rozegrane spotkania
2 ligowe
0 puchar

ligowe

puchar

-43 Punkty
133 zdobyte (śr. 66.5/mecz)
176 stracone (śr. 88/mecz)

zdobyte

stracone

Meczowe

* zaliczane są wyniki osiągane w podstawowym czasie gry (bez dogrywek, rzutów karnych itp.)

0 Zwycięstwa
0 u siebie
0na wyjeździe
0 Remisy
0u siebie
0na wyjeździe
2 Porażki
1 u siebie
1 na wyjeździe
Mecze (wszystkie)
Mecze (u siebie)
Mecze (wyjazd)

zwycięstwa

remisy

porażki

Skuteczność zespołu

Najwyższa porażka

Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 81%[171]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
(TYP 2) 19%[40]
 
11.09 sob
godz. 15:30
74
:
97
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 74:97. Czwórka koszykarzy nie wygra Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 74:97. Czwórka koszykarzy nie wygra 11 września 2021 (29 opinii)

Zespół Asseco Arka Gdynia przegrał u siebie z drużyną Enea Abramczyk Astoria...

Terminarz

26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice typuj ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
16.10 (sob) godz.15:30 PGE Spójnia Stargard typuj ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw) ASSECO ARKA Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob) godz.19:30 Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
2 Anwil Włocławek 4 4 0 320:270 8
3 TREFL SOPOT 4 3 1 347:311 7
4 Twarde Pierniki Toruń 4 3 1 328:347 7
5 Legia Warszawa 4 2 2 343:291 6
6 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
7 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
8 King Szczecin 4 2 2 362:356 6
9 PGE Spójnia Stargard 4 2 2 318:330 6
10 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
11 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
12 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 1 3 309:324 5
14 GTK Gliwice 4 1 3 298:360 5
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 0 4 269:306 4
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 4 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • TREFL SOPOT - HydroTruck Radom (przełożony na 5.10)
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96 (18:24, 25:20, 23:17, 18:23, dogrywka 2:12)
  • Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99:85 (23:22, 29:25, 26:21, 21:17)
  • Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 84:86 (19:22, 18:25, 22:17, 25:22)
  • Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 77:58 (23:14, 11:10, 21:16, 22:18)
  • niedziela
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 2.10)
  • Mecz awansem z 5. kolejki
  • Polski Cukier Pszczółka - TREFL 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki