• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 98%[277]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 2) 1%[4]
 
16.03 sob
godz. 17:00
98
:
60
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
Arka Gdynia rozgromiła Sunreef Yachts Politechnikę Gdańsk Arka Gdynia rozgromiła Sunreef Yachts Politechnikę Gdańsk 16 marca 2019 (18 opinii)

Nie było niespodzianki w trójmiejskich derbach Energa Basket Ligi Kobiet....

Trener

Gundars Vetra
ocena
3.53 (19 ocen)

Zawodnicy

Santa Baltkojiene
ocena
5.07 (28 ocen)
Nia Coffey
ocena
4.42 (26 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
4.41 (29 ocen)
Anna Makurat
ocena
4.32 (28 ocen)
Barbora Wrzesiński
ocena
4.11 (27 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
4.04 (28 ocen)
Aldona Morawiec
ocena
4.00 (26 ocen)
Emma Cannon
ocena
3.92 (26 ocen)
Anna Jurcenkova
ocena
3.77 (26 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
3.31 (26 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Rebecca Allen
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Paulina Misiek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Martyna Stelmach
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Alicja Szloser
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.02 (czw) godz.20:00 Polski Cukier AZS UMCS Lublin typuj VBW ARKA Gdynia
27.02 (wt) godz.20:00 VBW ARKA Gdynia 75:64 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
20.02 (wt) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 101:69 MKS Pruszków
17.02 (sob) godz.18:00 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz 66:93 VBW ARKA Gdynia
14.02 (śro) godz.19:00 KGHM BC Polkowice 89:91 po dogrywce VBW ARKA Gdynia
02.02 (pt) godz.17:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 73:68 VBW ARKA Gdynia
27.01 (sob) godz.18:00 Ślęza Wrocław 42:83 VBW ARKA Gdynia
20.01 (sob) godz.19:00 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 80:81 VBW ARKA Gdynia
17.01 (śro) godz.19:30 Umana Reyer Wenecja 80:59 VBW ARKA Gdynia
14.01 (nd) godz.16:00 VBW ARKA Gdynia 73:75 PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 KGHM BC Polkowice 20 17 3 1621:1242 37
2 PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp. 20 16 4 1655:1381 36
3 VBW Arka Gdynia 20 16 4 1634:1337 36
4 Ślęza Wrocław 20 14 6 1518:1366 34
5 MB Zagłębie Sosnowiec 20 12 8 1562:1519 32
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 20 11 9 1512:1355 31
7 Enea AZS Politechnika Poznań 20 9 11 1466:1513 29
8 Energa Polski Cukier Toruń 20 7 13 1459:1603 27
9 Polonia Warszawa 20 5 15 1332:1571 25
10 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz 20 3 17 1384:1695 23
11 MKS Pruszków 20 0 20 1157:1718 20

Każdy gra z każdy mecz i rewanż. Zespoły z miejsc 1-8 awansują do play-off. Drużyny z miejsc 9-10 kończą sezon z pozycjami po 22 kolejkach. Najsłabsza ekipa jest degradowana.

Wyniki 22 kolejki:

  • MB Zagłębie Sosnowiec - KGHM BC Polkowice 73:65 (16:20, 14:15, 22:16, 21:14)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp. - Ślęza Wrocław 96:86 (20:20, 26:23, 25:23, 25:20)
  • Polonia Warszawa - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 63:79 (12:19, 11:20, 14:20, 26:20)
  • Basket 25 Ekstraklasa Sp. z oo Bydgoszcz - Energa Polski Cukier Toruń 71:92 (18:23, 18:21, 24:26, 11:22)
  • Enea AZS Politechnika Poznań - MKS Pruszków 84:59 (28:20, 31:19, 16:8, 9:12)
  • pauza: VBW ARKA GDYNIA

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki