• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Widzew Łódź
(TYP 1) 4%[14]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 95%[303]
 
30.03 sob
godz. 19:10
Widzew Łódź
75
:
77
Koszykarki Arki Gdynia w ćwierćfinale play-off z Wisłą CanPack Kraków Koszykarki Arki Gdynia w ćwierćfinale play-off z Wisłą CanPack Kraków 30 marca 2019 (14 opinii)

Koszykarki Arki Gdynia pokonały Widzew Łódź 77:75 (18:19, 19:12, 23:22,...

Trener

Gundars Vetra
ocena
2.77 (13 ocen)

Zawodnicy

Anna Makurat
ocena
5.17 (18 ocen)
Barbora Balintova
ocena
5.06 (17 ocen)
Nia Coffey
ocena
4.89 (18 ocen)
Emma Cannon
ocena
4.71 (17 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
4.47 (17 ocen)
Aldona Morawiec
ocena
4.12 (17 ocen)
Anna Jurcenkova
ocena
4.06 (17 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
3.88 (17 ocen)
Santa Baltkojiene
ocena
3.59 (17 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
3.59 (17 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Rebecca Allen
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Paulina Misiek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Martyna Stelmach
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Alicja Szloser
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.12 (nd) godz.18:00 Ślęza Wrocław typuj VBW ARKA Gdynia
07.12 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj OGM Ormanspor
10.12 (sob) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
14.12 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj FCC UAV Arad
21.12 (śr) godz.19:00 MKS Pruszków typuj VBW ARKA Gdynia
19.11 (sob) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 70:65 Enea AZS Politechnika Poznań
16.11 (śr) godz.19:00 Basket 25 Bydgoszcz 61:84 VBW ARKA Gdynia
12.11 (sob) godz.18:00 Zagłębie Sosnowiec 59:57 VBW ARKA Gdynia
09.11 (śr) godz.17:30 FCC UAV Arad 63:72 VBW ARKA Gdynia
05.11 (sob) godz.15:00 VBW ARKA Gdynia 74:62 Polonia Warszawa

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 7 7 0 547:455 14
2 VBW ARKA GDYNIA 8 6 2 577:490 14
3 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 8 5 3 561:550 13
4 BC Polkowice 7 5 2 576:434 12
5 MB Zagłębie Sosnowiec 7 5 2 461:457 12
6 Enea AZS Politechnika Poznań 7 3 4 514:463 10
7 Ślęza Wrocław 7 3 4 503:499 10
8 Polonia Warszawa 7 3 4 481:529 10
9 Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń 7 2 5 498:539 9
10 Basket Bydgoszcz 7 1 6 512:583 8
11 MKS Pruszków 8 0 8 453:684 8

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-10 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Enea AZS Politechnika Poznań 70:65 (13:18, 21:12, 23:13, 13:22)
  • Polonia Warszawa - KS Basket 25 Sp. z o.o. Bydgoszcz 79:72 (22:18, 21:15, 17:17, 19:22)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń 73:71 (24:23, 14:24, 21:10, 14:14)
  • BC Polkowice - MB Zagłębie Sosnowiec 76:58 (15:15, 24:13, 24:16, 13:14)
  • Polski Cukier AZS UMCS Lublin - MKS Pruszków 81:59 (21:19, 22:11, 23:17, 15:12)
  • Pauza: Ślęza Wrocław

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki