Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 100%[270]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
DGT Politechnika Gdańska
(TYP 2) 0%[1]
 
22.02 sob
godz. 18:30
101
:
48
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia - DGT Politechnika Gdańska 101:48. Deklasacja w derbach koszykarek Arka Gdynia - DGT Politechnika Gdańska 101:48. Deklasacja w derbach koszykarek LIVE! 22 lutego 2020 (27 opinii)

Arka Gdynia pokonała na własnym parkiecie DGT Politechnikę Gdańską aż 101:48...

Trener

Gundars Vetra
ocena
4.85 (20 ocen)

Zawodnicy

Kamila Podgórna
ocena
5.55 (29 ocen)
Maryja Papowa
ocena
5.10 (29 ocen)
Rebecca Allen
ocena
5.03 (29 ocen)
Kayla Alexander
ocena
4.93 (29 ocen)
Aldona Morawiec
ocena
4.86 (29 ocen)
Marissa Kastanek
ocena
4.79 (29 ocen)
Barbora Balintova
ocena
4.66 (29 ocen)
Angelika Slamova
ocena
4.59 (29 ocen)
Marie Gulich
ocena
4.14 (28 ocen)
Paulina Misiek
ocena
4.07 (28 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
3.96 (28 ocen)

Poza składem

Sonja Greinacher
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.11 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
01.12 (śr) godz.20:15 Spar Girona typuj VBW ARKA Gdynia
05.12 (nd) godz.19:00 Katarzynki Toruń typuj VBW ARKA Gdynia
08.12 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj Dynamo Kursk
11.12 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Enea AZS Politechnika Poznań
24.11 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 70:87 Fenerbahce Stambuł
20.11 (sob) godz.17:00 GTK Gdynia 60:91 VBW ARKA Gdynia
06.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 71:73 Ślęza Wrocław
02.11 (wt) godz.20:00 Basket Landes 79:70 VBW ARKA Gdynia
27.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 71:67 Beretta Famila Schio LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 KS Ślęza Wrocław 8 6 2 608:565 14
2 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 6 6 0 435:364 12
3 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 7 4 3 539:521 11
4 SKK Polonia Warszawa 7 4 3 552:556 11
5 VBW ARKA GDYNIA 6 4 2 474:393 10
6 BC Polkowice 6 4 2 487:419 10
7 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 7 3 4 514:507 10
8 CTL Zagłębie Sosnowiec 7 2 5 532:589 9
9 GTK GDYNIA 8 0 8 489:638 8
10 Energa Toruń 5 2 3 348:416 7
11 Enea AZS Politechnika Poznań 5 1 4 371:381 6

Wyniki 8 kolejki:

  • VBW ARKA GDYNIA - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (niedziela, godz. 17)
  • Polonia Warszawa - GTK GDYNIA 77:65 (23:15, 20:16, 13:15, 21:19)
  • CTL Zagłębie Sosnowiec - Ślęza Wrocław 73:77 (19:13, 19:24, 19:26 16:14)
  • niedziela
  • BC Polkowice - Energa Toruń
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Enea AZS Politechnika Pozna
  • pauza: Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki