Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
BLMA Montpellier
(TYP 1) 93%[201]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 7%[14]
 
08.01 śr
godz. 20:00
BLMA Montpellier
85
:
79
BLMA Montpellier - Arka Gdynia 85:79. Za dużo straconych piłek BLMA Montpellier - Arka Gdynia 85:79. Za dużo straconych piłek 8 stycznia 2020 (24 opinie)

Koszykarki Arki Gdynia przegrały z BLMA Montpellier 79:85 (19:17, 18:25,...

Trener

Gundars Vetra
ocena
3.62 (13 ocen)

Zawodnicy

Barbora Balintova
ocena
5.47 (19 ocen)
Rebecca Allen
ocena
5.47 (17 ocen)
Maryja Papowa
ocena
4.76 (17 ocen)
Marie Gulich
ocena
4.67 (18 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
4.59 (17 ocen)
Marissa Kastanek
ocena
4.56 (18 ocen)
Angelika Slamova
ocena
4.53 (17 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
3.20 (20 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Paulina Misiek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Amalia Rembiszewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.10 (śr) godz.19:00 Galatasaray Stambuł typuj VBW ARKA Gdynia
24.10 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj Beretta Familia Schio
02.11 (wt) godz.20:00 Basket Landes typuj VBW ARKA Gdynia
06.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Ślęza Wrocław
16.10 (sob) godz.17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec 87:74 VBW ARKA Gdynia
13.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 71:86 Sopron Basket
10.10 (nd) godz.15:00 VBW ARKA Gdynia 79:63 Polonia Warszawa
06.10 (śr) godz.17:00 Dynamo Kursk 86:76 VBW ARKA Gdynia
03.10 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 70:40 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 3 2 1 223:190 5
2 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 3 2 1 202:200 5
3 CTL Zagłębie Sosnowiec 3 2 1 234:252 5
4 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 2 2 0 170:130 4
5 BC Polkowice 2 2 0 178:141 4
5 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 2 2 0 138:118 4
7 Ślęza Wrocław 2 1 1 122:106 3
8 Polonia Warszawa 3 0 3 214:246 3
9 GTK GDYNIA 3 0 3 171:228 3
10 Enea AZS Politechnika Poznań 2 0 2 168:175 2
11 Energa Toruń 1 0 1 45:79 1

Wyniki 3 kolejki:

  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 66:80 (8:15, 25:30, 16:25, 17:10)
  • CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW ARKA GDYNIA 87:74 (26:16, 20:25, 20:18, 21:15
  • Polonia Warszawa - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 73:84 (22:20, 16:17, 19:27, 16:20)
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - BC Polkowice
  • Energa Toruń - Ślęza Wrocław
  • Pauza: Enea AZS Politechnika Poznań

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki