• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
VBW ARKA Gdynia
(TYP 1) 95%[178]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
CCC Polkowice
(TYP 2) 5%[9]
 
18.04 nd
godz. 18:00
97
:
69
CCC Polkowice
VBW Arka Gdynia - CCC Polkowice 97:69. Koszykarki mistrzyniami Polski VBW Arka Gdynia - CCC Polkowice 97:69. Koszykarki mistrzyniami Polski LIVE! 18 kwietnia 2021 (120 opinii)

VBW Arka Gdynia pokonała u siebie CCC Polkowice 97:69 (24:19, 21:13, 33:18,...

Trener

Gundars Vetra
ocena
4.13 (79 ocen)

Zawodnicy

Sonja Greinacher
ocena
4.97 (86 ocen)
Aldona Morawiec
ocena
4.94 (88 ocen)
Kamila Borkowska
ocena
4.63 (86 ocen)
Artemis Spanou
ocena
4.40 (87 ocen)
Marissa Kastanek
ocena
4.10 (88 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
4.06 (88 ocen)
Laura Miskiniene
ocena
4.00 (85 ocen)
Barbora Balintova
ocena
3.40 (90 ocen)
Alice Kunek
ocena
3.02 (91 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Kamila Podgórna
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Angelika Slamova
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

15.02 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj MB Zagłębie Sosnowiec
18.02 (sob) godz.18:00 Enea AZS Politechnika Poznań typuj VBW ARKA Gdynia
24.02 (pt) godz.20:00 Polski Cukier AZS UMCS Lublin typuj VBW ARKA Gdynia
28.01 (sob) godz.15:00 VBW ARKA Gdynia 58:78 Ślęza Wrocław
22.01 (nd) godz.15:00 Polonia Warszawa 87:78 VBW ARKA Gdynia
15.01 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 95:69 Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń
12.01 (czw) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 72:91 LDLC ASVEL Féminin
08.01 (nd) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 81:54 VBW ARKA Gdynia
05.01 (czw) godz.20:00 LDLC ASVEL Féminin 86:62 VBW ARKA Gdynia
31.12.2022 (sob) godz.13:00 VBW Arka Gdynia 107:32 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 17 16 1 1428:1128 33
2 BC Polkowice 16 13 3 1395:1040 29
3 VBW ARKA GDYNIA 17 10 7 1294:1116 27
4 Enea AZS Politechnika Poznań 17 9 8 1253:1227 26
5 MB Zagłębie Sosnowiec 16 10 6 1142:1143 26
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 16 9 7 1174:1124 25
7 Polonia Warszawa 16 8 8 1147:1212 24
8 Ślęza Wrocław 16 7 9 1201:1176 23
9 Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń 17 6 11 1277:1343 23
10 MKS Pruszków 18 2 16 1115:1567 20
11 Polskie Przetwory Basket Bydgoszcz 16 1 15 1038:1388 17

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-10 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz I Ligi.

Wyniki 19 kolejki:

  • VBW ARKA GDYNIA - MB Zagłębie Sosnowiec (środa, 15 lutego, godz. 15)
  • MKS Pruszków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 82:66 (19:15, 29:16, 20:23, 14:12)
  • środa, 15 lutego
  • BC Polkowice - Polonia Warszawa
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń
  • Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Ślęza Wrocław
  • pauza: Enea AZS Politechnika Poznań
  • Mecz awansem z 21. kolejki:
  • Polonia - Energa (sobota, 4 lutego)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki