Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 43%[143]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
Lokomotiw Kubań Krasnodar
(TYP 2) 57%[190]
 
02.10 wt
godz. 20:00
73
:
80
Lokomotiw Kubań Krasnodar
Koszykarze Arki Gdynia nieznacznie gorsi od Lokomotiwu Kubań Krasnodar Koszykarze Arki Gdynia nieznacznie gorsi od Lokomotiwu Kubań Krasnodar LIVE! 2 października 2018 (49 opinii)

Na inaugurację Eurocup koszykarze Arki Gdynia ulegli faworyzowanemu...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.72 (43 oceny)

Zawodnicy

Filip Dylewicz
ocena
4.65 (57 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
3.65 (43 oceny)
Robert Upshaw
ocena
3.60 (42 oceny)
Mikołaj Witliński
ocena
3.10 (40 ocen)
Jakub Garbacz
ocena
2.93 (44 oceny)
Marcel Ponitka
ocena
2.91 (45 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
2.83 (42 oceny)
James Florence
ocena
2.71 (42 oceny)
Josh Bostic
ocena
2.54 (41 ocen)
Deividas Dulkys
ocena
2.31 (39 ocen)
Adam Łapeta
ocena
2.03 (40 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Stryjewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.08 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Polpharma Starogard Gd.
03.09 (czw) ASSECO ARKA Gdynia Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
19.04 (nd) godz.18:00 Polpharma Starogard Gdański 0:0 mecz odwołany ASSECO ARKA Gdynia
11.04 (sob) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 0:0 mecz odwołany Anwil Włocławek
08.04 (śr) godz.18:00 King Szczecin 0:0 mecz odwołany ASSECO ARKA Gdynia
05.04 (nd) godz.18:00 MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 mecz odwołany ASSECO ARKA Gdynia
30.03 (pon) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 0:0 mecz odwołany HydroTruck Radom
22.03 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 0:0 mecz odwołany Stelmet Enea BC Zielona Góra
18.03 (śr) godz.20:30 ASSECO ARKA Gdynia 0:0 Mecz odwołany Enea Astoria Bydgoszcz
13.03 (pt) godz.19:00 Legia Warszawa 0:0 mecz odwołany ASSECO ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 0 0 0 0:0 0
2 ASSECO ARKA GDYNIA 0 0 0 0:0 0
3 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 0 0 0 0:0 0
4 Enea Astoria Bydgoszcz 0 0 0 0:0 0
5 GTK Gliwice​ 0 0 0 0:0 0
6 HydroTruck Radom 0 0 0 0:0 0
7 King Szczecin 0 0 0 0:0 0
8 Legia Warszawa 0 0 0 0:0 0
9 MKS Dąbrowa Górnicza 0 0 0 0:0 0
10 PGE Spójnia Stargard 0 0 0 0:0 0
11 Polpharma Starogard 0 0 0 0:0 0
12 Polski Cukier Toruń 0 0 0 0:0 0
13 Start Lublin 0 0 0 0:0 0
14 Stelmet Enea BC Zielona Góra 0 0 0 0:0 0
15 TREFL SOPOT 0 0 0 0:0 0
16 WKS Śląsk Wrocław 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Arki