Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 43%[143]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
Lokomotiw Kubań Krasnodar
(TYP 2) 57%[190]
 
02.10 wt
godz. 20:00
73
:
80
Lokomotiw Kubań Krasnodar
Koszykarze Arki Gdynia nieznacznie gorsi od Lokomotiwu Kubań Krasnodar Koszykarze Arki Gdynia nieznacznie gorsi od Lokomotiwu Kubań Krasnodar LIVE! 2 października 2018 (49 opinii)

Na inaugurację Eurocup koszykarze Arki Gdynia ulegli faworyzowanemu...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.72 (43 oceny)

Zawodnicy

Filip Dylewicz
ocena
4.65 (57 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
3.65 (43 oceny)
Robert Upshaw
ocena
3.60 (42 oceny)
Mikołaj Witliński
ocena
3.10 (40 ocen)
Jakub Garbacz
ocena
2.93 (44 oceny)
Marcel Ponitka
ocena
2.91 (45 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
2.83 (42 oceny)
James Florence
ocena
2.71 (42 oceny)
Josh Bostic
ocena
2.54 (41 ocen)
Deividas Dulkys
ocena
2.31 (39 ocen)
Adam Łapeta
ocena
2.03 (40 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Stryjewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.10 (pt) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Enea Astoria Bydgoszcz
04.11 (śr) Stelmet Enea BC Zielona Góra ASSECO ARKA Gdynia
12.11 (czw) ASSECO ARKA Gdynia PGE Spójnia Stargard
17.11 (wt) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia typuj Polpharma Starogard Gd.
22.11 (nd) Anwil Włocławek ASSECO ARKA Gdynia
22.10 (czw) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 92:90 bez publiczności Polpharma Starogard Gdański
19.10 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 0:0 mecz odwołany MKS Dąbrowa Górnicza
13.10 (wt) godz.18:00 Polski Cukier Toruń 94:79 ASSECO ARKA Gdynia
08.10 (czw) godz.17:35 Legia Warszawa 76:69 ASSECO ARKA Gdynia
05.10 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 95:74 King Szczecin

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Pszczółka Start Lublin 10 7 3 777:737 17
2 Legia Warszawa 9 7 2 765:688 16
3 TREFL SOPOT 10 6 4 828:774 16
4 GTK Gliwice 10 6 4 849:839 16
5 King Szczecin 10 6 4 750:789 16
6 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 9 6 3 696:668 15
7 ASSECO ARKA GDYNIA 9 5 4 723:719 14
8 Zastal Enea BC Zielona Góra 7 6 1 619:530 13
9 Polski Cukier Toruń 9 4 5 756:781 13
10 Śląsk Wrocław 6 4 2 486:442 10
11 Anwil Włocławek 7 3 4 578:572 10
12 Enea Astoria Bydgoszcz 8 2 6 657:706 10
13 HydroTruck Radom 8 2 6 600:653 10
14 Polpharma Starogard Gdański 9 1 8 718:816 10
15 PGE Spójnia Stargard 7 2 5 521:530 9
16 MKS Dąbrowa Górnicza 6 0 6 435:514 6

Wyniki 10 kolejki:

  • TREFL SOPOT - GTK Gliwice 80:110 (14:32, 31:29, 14:22, 21:27)
  • Polski Cukier Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA 94:79 (27:17, 17:14, 22:25, 28:23)
  • Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 85:75 (17:24, 28:18, 16:14, 24:19)
  • sobota
  • Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
  • Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz (przełożony na 4 listopada)
  • Mecze odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego
  • Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Zastal Enea BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard
  • Mecz zaległy z 1. kolejki
  • ASSECO ARKA - Polpharma 92:90 (23:28, 16:22, 36:23, 17:17)
  • Mecz zaległy z 9. kolejki
  • PGE Spójnia - Enea Astoria niedziela 25.10
  • Mecz zaległy z 8. kolejki
  • Pszczółka Start - Śląsk poniedziałek 26.10

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki