Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 20%[67]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 80%[268]
 
01.01 wt
godz. 18:00
Noworoczne derby koszykarzy. Arki Gdynia przełamałaTrefla Sopot Noworoczne derby koszykarzy. Arki Gdynia przełamałaTrefla Sopot LIVE! 1 stycznia 2019 (82 opinie)

Do ostatniej minuty ważyły się losy noworocznych derbów Trójmiasta koszykarzy...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
4.50 (36 ocen)

Zawodnicy

James Florence
ocena
4.86 (43 oceny)
Deividas Dulkys
ocena
4.78 (41 ocen)
Robert Upshaw
ocena
4.75 (44 oceny)
Filip Dylewicz
ocena
4.74 (43 oceny)
Josh Bostic
ocena
4.66 (41 ocen)
Marcel Ponitka
ocena
4.54 (41 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
4.52 (42 oceny)
Dariusz Wyka
ocena
4.46 (41 ocen)
Jakub Garbacz
ocena
4.10 (41 ocen)
Adam Łapeta
ocena
3.83 (40 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Leszczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Stryjewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Witliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.11 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia typuj Buducnost Podgorica LIVE!
23.11 (sob) godz.17:30 Enea Astoria Bydgoszcz typuj ASSECO ARKA Gdynia
28.11 (czw) godz.17:30 Stelmet Enea BC Zielona Góra typuj ASSECO ARKA Gdynia
08.12 (nd) HydroTruck Radom ASSECO ARKA Gdynia
11.12 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia typuj Dolomiti Energa Trento
17.11 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 81:66 Legia Warszawa
13.11 (śr) godz.20:45 Unicaja Malaga 91:69 ASSECO ARKA Gdynia
08.11 (pt) godz.19:50 Polski Cukier Toruń 80:65 ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (wt) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 61:73 EWE Baskets Oldenburg LIVE!
02.11 (sob) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 69:71 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Polski Cukier Toruń 8 7 1 720:604 15
2 Stelmet Enea BC Zielona Góra 8 6 2 756:652 14
3 Start Lublin 8 6 2 678:659 14
4 TREFL SOPOT 8 6 2 673:663 14
5 Anwil Włocławek 8 5 3 762:687 13
6 ASSECO ARKA GDYNIA 8 5 3 636:584 13
7 King Szczecin 8 5 3 703:673 13
8 MKS Dąbrowa Górnicza 8 4 4 704:758 12
9 HydroTruck Radom 8 4 4 634:688 12
10 WKS Śląsk Wrocław 8 3 5 694:693 11
11 PGE Spójnia Stargard 8 3 5 620:637 11
12 GTK Gliwice 8 3 5 702:729 11
13 Enea Astoria Bydgoszcz 8 3 5 703:733 11
14 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 8 2 6 605:657 10
15 Legia Warszawa 8 2 6 630:700 10
16 Polpharma Starogard Gdański 8 0 8 642:745 8

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki