Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 81%[301]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 18%[68]
 
17.04 śr
godz. 20:15
Arka Gdynia - Trefl Sopot 90:88. Emocje w koszykarskich derbach Trójmiasta Arka Gdynia - Trefl Sopot 90:88. Emocje w koszykarskich derbach Trójmiasta LIVE! 17 kwietnia 2019 (43 opinie)

Arka Gdynia pokonała Trefl Sopot 90:88 (13:24, 25:13, 30:31, 22:20). Jak na...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
4.39 (28 ocen)

Zawodnicy

Dariusz Wyka
ocena
4.28 (29 ocen)
Robert Upshaw
ocena
4.27 (30 ocen)
Deividas Dulkys
ocena
4.26 (31 ocen)
James Florence
ocena
4.25 (36 ocen)
Filip Dylewicz
ocena
4.23 (35 ocen)
Adam Łapeta
ocena
4.22 (27 ocen)
Jakub Garbacz
ocena
4.20 (30 ocen)
Josh Bostic
ocena
4.19 (32 oceny)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
4.07 (29 ocen)
Marcel Ponitka
ocena
3.75 (16 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
3.73 (26 ocen)
Marcus Ginyard
ocena
3.70 (27 ocen)
Grzegorz Kamiński
ocena
3.07 (14 ocen)
Mikołaj Witliński
ocena
3.00 (12 ocen)
Phil Greene
ocena
2.24 (17 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Maciej Leszczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Stryjewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

02.02 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
09.02 (nd) godz.14:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Start Lublin
14.02 (pt) godz.20:30 Polski Cukier Toruń typuj ASSECO ARKA Gdynia
29.02 (sob) BM Slam Stal Ostrów Wlkp. ASSECO ARKA Gdynia
07.03 (sob) ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Toruń
26.01 (nd) godz.19:30 GTK Gliwice 74:82 ASSECO ARKA Gdynia
19.01 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 79:86 ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
10.01 (pt) godz.17:45 ASSECO ARKA Gdynia 82:97 PGE Spójnia Stargard
06.01 (pon) godz.17:00 ASSECO ARKA Gdynia 100:69 Polpharma Starogard Gd.
26.12 (czw) godz.17:30 Anwil Włocławek 83:65 ASSECO ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet Enea BC Zielona Góra 17 15 2 1615:1377 32
2 Anwil Włocławek 18 14 4 1758:1526 32
3 Start Lublin 18 13 5 1533:1425 31
4 ASSECO ARKA GDYNIA 18 12 6 1460:1363 30
5 Polski Cukier Toruń 16 12 4 1409:1272 28
6 TREFL SOPOT 18 10 8 1468:1490 28
7 Śląsk Wrocław 18 9 9 1586:1541 27
8 King Szczecin 18 9 9 1510:1495 27
9 PGE Spójnia Stargard 18 8 10 1424:1456 26
10 HydroTruck Radom 18 8 10 1421:1476 26
11 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 18 7 11 1443:1466 25
12 Enea Astoria Bydgoszcz 17 7 10 1490:1526 24
13 GTK Gliwice 18 6 12 1514:1601 24
14 Legia Warszawa 18 4 14 1429:1606 22
15 Polpharma Starogard Gdański 18 4 14 1448:1626 22
16 MKS Dąbrowa Górnicza 18 4 14 1417:1679 22

Wyniki 18 kolejki:

  • Polpharma Starogard Gd. - TREFL SOPOT 92:82 (22:20, 21:14, 21:29, 28:19)
  • GTK Gliwice - ASSECO ARKA GDYNIA 74:82 (15:25, 13:18, 28:18, 18:21)
  • Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 96:87 (24:15, 19:23, 28:20, 25:29)
  • Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 110:84 (28:24, 26:15, 20:29, 36:16)
  • King Szczecin - Śląsk Wrocław 77:92 (21:23, 20:16, 19:17 17:36)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin 66:74 (16:17, 16:15, 18:22, 16:20)
  • BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom 59:51 (20:9, 14:12, 9:24, 16:6)
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń, przełożony na 16 marca 2020

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki