Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Polpharma Starogard Gdański
(TYP 1) 69%[224]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 31%[101]
 
04.12 wt
godz. 19:00
Polpharma Starogard Gdański
100
:
104
Arka Gdynia pokonała Polpharmę 104:100.  Niemal połowa punktów Bostica i Florence'a Arka Gdynia pokonała Polpharmę 104:100. Niemal połowa punktów Bostica i Florence'a 4 grudnia 2018 (14 opinii)

Ofensywny mecz na Kociewiu zakończył się zwycięstwem Arki Gdynia nad...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
4.22 (37 ocen)

Zawodnicy

Filip Dylewicz
ocena
4.32 (38 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
4.23 (40 ocen)
James Florence
ocena
4.17 (41 ocen)
Robert Upshaw
ocena
3.23 (40 ocen)
Josh Bostic
ocena
3.10 (41 ocen)
Deividas Dulkys
ocena
2.85 (39 ocen)
Jakub Garbacz
ocena
2.49 (39 ocen)
Marcel Ponitka
ocena
2.05 (40 ocen)
Adam Łapeta
ocena
2.00 (39 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Leszczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Stryjewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Witliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dariusz Wyka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek
09.03 (wt) godz.20:00 Enea Astoria Bydgoszcz 103:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (śr) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 76:104 bez publiczności Zastal Enea BC Zielona Góra
11.02 (czw) godz.18:00 Zastal Enea BC Zielona Góra 90:68 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
07.02 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 72:88 bez publiczności Polski Cukier Toruń
28.01 (czw) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza 78:80 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
23.01 (sob) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 83:92 bez publiczności Legia Warszawa
17.01 (nd) godz.19:30 King Szczecin 82:50 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Tabela końcowa
1 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
2 Enea Zastal BC Zielona Góra
3 Śląsk Wrocław
4 Legia Warszawa
5 TREFL SOPOT
6 Pszczółka Start Lublin
7 King Szczecin
8 PGE Spójnia Stargard
9 MKS Dąbrowa Górnicza
10 Polski Cukier Toruń
11 Enea Astoria Bydgoszcz
12 GTK Gliwice
13 Anwil Włocławek
14 HydroTruck Radom
15 ASSECO ARKA GDYNIA
16 Polpharma Starogard Gdański
  • Finał (do czterech zwycięstw): Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 4:2
  • O trzecie miejsce (do dwóch zwycięstw): Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2
  • Awans z I ligi: Czarni Słupsk
  • Spadek do I ligi: Polpharma Starogard Gdański

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki