Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Buducnost Voli Podgorica
(TYP 1) 28%[71]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 72%[187]
 
16.10 śr
godz. 19:45
Buducnost Voli Podgorica
59
:
62
Buducnost Podgorica - Asseco Arka Gdynia 59:62 w Eurocup koszykarzy Buducnost Podgorica - Asseco Arka Gdynia 59:62 w Eurocup koszykarzy 16 października 2019 (29 opinii)

Asseco Arka Gdynia pokonała na wyjeździe Buducnost Voli Podgorica 62:59...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.42 (26 ocen)

Zawodnicy

Krzysztof Szubarga
ocena
4.23 (26 ocen)
Benjamin Emelogu
ocena
4.20 (30 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.19 (26 ocen)
Josh Bostic
ocena
4.17 (30 ocen)
DeVonte Upson
ocena
4.10 (31 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
3.64 (28 ocen)
Leyton Hammonds
ocena
3.46 (28 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
3.27 (30 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Wojciech Czerlonko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Phil Greene
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

06.03 (pt) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia typuj Polski Cukier Toruń LIVE!
14.03 (sob) Legia Warszawa ASSECO ARKA Gdynia
18.03 (śr) ASSECO ARKA Gdynia Enea Astoria Bydgoszcz
22.03 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Stelmet Enea BC Zielona Góra
30.03 (pon) ASSECO ARKA Gdynia HydroTruck Radom
28.02 (pt) godz.17:45 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 63:62 ASSECO ARKA Gdynia
14.02 (pt) godz.20:30 Polski Cukier Toruń 80:71 ASSECO ARKA Gdynia
09.02 (nd) godz.14:30 ASSECO ARKA Gdynia 75:81 Start Lublin
02.02 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 86:73 Śląsk Wrocław
26.01 (nd) godz.19:30 GTK Gliwice 74:82 ASSECO ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet Enea BC Zielona Góra 20 17 3 1914:1658 37
2 Anwil Włocławek 21 16 5 1990:1755 37
3 Start Lublin 20 15 5 1702:1565 35
4 ASSECO ARKA GDYNIA 21 13 8 1683:1580 34
5 Polski Cukier Toruń 18 14 4 1577:1428 32
6 TREFL SOPOT 21 11 10 1700:1716 32
7 Śląsk Wrocław 20 10 10 1749:1710 30
8 King Szczecin 20 10 10 1650:1656 30
9 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 21 9 12 1666:1680 30
10 PGE Spójnia Stargard 20 10 10 1588:1604 30
11 HydroTruck Radom 20 9 11 1571:1624 29
12 GTK Gliwice 21 7 14 1775:1885 28
13 Enea Astoria Bydgoszcz 19 8 11 1673:1709 27
14 Legia Warszawa 20 4 16 1594:1782 24
15 Polpharma Starogard Gdański 20 4 16 1630:1827 24
16 MKS Dąbrowa Górnicza 20 4 16 1579:1862 24

Wyniki 22 kolejki:

  • BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - ASSECO ARKA GDYNIA 63:62 (12:21, 20:15, 20:16, 11:10)
  • GTK Gliwice - TREFL SOPOT 71:99 (23:23, 16:22, 19:28, 13:26)
  • Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 79:95 (12:30, 23:16, 14:24, 30:25)
  • sobota
  • Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard
  • Start Lublin - Polpharma Starogard Gd.
  • niedziela
  • Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom
  • wtorek
  • Polski Cukier Toruń - King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki