Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Buducnost Voli Podgorica
(TYP 1) 28%[71]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 72%[187]
 
16.10 śr
godz. 19:45
Buducnost Voli Podgorica
59
:
62
Buducnost Podgorica - Asseco Arka Gdynia 59:62 w Eurocup koszykarzy Buducnost Podgorica - Asseco Arka Gdynia 59:62 w Eurocup koszykarzy 16 października 2019 (29 opinii)

Asseco Arka Gdynia pokonała na wyjeździe Buducnost Voli Podgorica 62:59...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.42 (26 ocen)

Zawodnicy

Krzysztof Szubarga
ocena
4.23 (26 ocen)
Benjamin Emelogu
ocena
4.20 (30 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.19 (26 ocen)
Josh Bostic
ocena
4.17 (30 ocen)
DeVonte Upson
ocena
4.10 (31 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
3.64 (28 ocen)
Leyton Hammonds
ocena
3.46 (28 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
3.27 (30 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Wojciech Czerlonko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Phil Greene
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice typuj ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
16.10 (sob) godz.15:30 PGE Spójnia Stargard typuj ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw) ASSECO ARKA Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob) godz.19:30 Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
2 TREFL SOPOT 4 3 1 347:311 7
3 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
4 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
5 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
6 King Szczecin 4 2 2 362:356 6
7 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
8 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
9 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
11 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 1 2 251:247 4
13 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 0 4 269:306 4
15 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 4 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • TREFL SOPOT - Trefl Sopot (przełożony na 5.10)
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96 (18:24, 25:20, 23:17, 18:23, dogrywka 2:12)
  • piątek
  • Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice
  • sobota
  • Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard
  • Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
  • niedziela
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 2.10)
  • Mecz awansem z 5. kolejki
  • Polski Cukier Pszczółka - TREFL 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki