• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 82%[234]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 17%[50]
 
04.10 pt
godz. 17:30
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 87:66. Demolka w ostatniej kwarcie derbów Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 87:66. Demolka w ostatniej kwarcie derbów LIVE! 4 października 2019 (127 opinii)

Koszykarze Asseco Arki Gdynia pokonali u siebie Trefla Sopot 87:66 (28:22,...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
2.97 (39 ocen)

Zawodnicy

Krzysztof Szubarga
ocena
4.30 (37 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
4.22 (37 ocen)
Josh Bostic
ocena
4.02 (42 oceny)
Benjamin Emelogu
ocena
3.86 (42 oceny)
Phil Greene
ocena
3.63 (41 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.53 (43 oceny)
Leyton Hammonds
ocena
3.46 (41 ocen)
DeVonte Upson
ocena
3.19 (42 oceny)
Grzegorz Kamiński
ocena
3.06 (36 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
2.92 (39 ocen)
Wojciech Czerlonko
ocena
2.49 (37 ocen)
Marcin Malczyk
ocena
2.44 (34 oceny)

Terminarz

04.02 (sob) godz.15:30 Polski Cukier Start Lublin typuj SUZUKI ARKA Gdynia
09.02 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
15.02 (śr) SUZUKI ARKA Gdynia typuj Tauron GTK Gliwice
12.03 (nd) TREFL Sopot typuj SUZUKI ARKA Gdynia
19.03 (nd) SUZUKI ARKA Gdynia typuj PGE Spójnia Stargard
30.01 (pon) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 84:74 MKS Dąbrowa Górnicza
22.01 (nd) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 87:99 Twarde Pierniki Toruń
12.01 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia 68:88 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
05.01 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia 88:102 King Szczecin
29.12.2022 (czw) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 93:79 Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 18 15 3 1577:1420 33
2 BM Stal Ostrów Wielkopolski 18 13 5 1561:1408 31
3 TREFL SOPOT 18 13 5 1503:1447 31
4 King Szczecin 18 12 6 1538:1479 30
5 PGE Spójnia Stargard 18 11 7 1505:1456 29
6 Legia Warszawa 18 10 8 1403:1382 28
7 Anwil Włocławek 18 9 9 1464:1420 27
8 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 17 9 8 1316:1250 26
9 Enea Zastal BC Zielona Góra 17 8 9 1411:1407 25
10 MKS Dąbrowa Górnicza 17 8 9 1449:1449 25
11 Tauron GTK Gliwice 18 6 12 1332:1413 24
12 Rawlplug Sokół Łańcut 18 6 12 1312:1415 24
13 SUZUKI ARKA GDYNIA 17 6 11 1384:1453 23
14 Polski Cukier Start Lublin 17 6 11 1338:1426 23
15 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 18 5 13 1494:1634 23
16 Arriva Twarde Pierniki Toruń 17 4 13 1344:1472 21

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 18 kolejki:

  • SUZUKI ARKA GDYNIA - MKS Dąbrowa Górnicza - poniedziałek, godz. 19:30
  • TREFL SOPOT - Polski Cukier Start Lublin 74:69 (20:25, 22:19, 10:16, 22:9)
  • King Szczecin - Rawlplug Sokół Łańcut 75:73 (13:24, 26:20, 20:11, 16:18)
  • PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 97:80 (25:19, 30:28, 24:16, 18:17)
  • GTK Gliwice - Astoria Bydgoszcz 82:89 (17:22, 25:23, 23:16, 17:28)
  • Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 82:91 (22:32, 24:20, 16:22, 20:17)
  • BM Stal Ostrów Wlkp. - Twarde Pierniki Toruń 90:58 (13:16, 31:8, 23:14, 23:20)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Zastal BC Zielona Góra 64:66 (16:12, 14:17, 19:24, 15:13)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki