Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Anwil Włocławek
(TYP 1) 82%[210]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 18%[45]
 
26.12 czw
godz. 17:30
Anwil Włocławek
83
:
65
Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia 83:65. Koszykarski hit w święta Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia 83:65. Koszykarski hit w święta wideo LIVE! 26 grudnia 2019 (112 opinii)

Asseco Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Anwilem Włocławek 65:83 (19:19,...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
1.38 (29 ocen)

Zawodnicy

Krzysztof Szubarga
ocena
4.07 (30 ocen)
Benjamin Emelogu
ocena
3.03 (29 ocen)
Josh Bostic
ocena
3.00 (30 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
2.80 (30 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
2.79 (29 ocen)
Marcin Malczyk
ocena
2.73 (26 ocen)
Phil Greene
ocena
2.70 (30 ocen)
Leyton Hammonds
ocena
2.62 (29 ocen)
DeVonte Upson
ocena
2.55 (29 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
2.29 (28 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Wojciech Czerlonko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kaszowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
04.10 (pon) GTK Gliwice ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Anwil Włocławek
16.10 (sob) godz.18:00 PGE Spójnia Stargard typuj ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw) ASSECO ARKA Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob) godz.19:30 Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
3 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
4 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
5 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 2 2 0 166:147 4
6 Anwil Włocławek 2 2 0 164:146 4
7 MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 2 245:233 4
8 HydroTruck Radom 3 1 2 281:278 4
9 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
10 TREFL SOPOT 2 1 1 180:159 3
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 1 1 170:157 3
12 PGE Spójnia Stargard 2 1 1 150:152 3
13 King Szczecin 2 1 1 184:187 3
14 WKS Śląsk Wrocław 3 0 3 213:234 3
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 2 0 2 126:141 2
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT (sobota, godz. 19:30)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • sobota
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
  • niedziela
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki