Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Polski Cukier Toruń
(TYP 1) 81%[219]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 19%[51]
 
14.02 pt
godz. 20:30
Polski Cukier Toruń
80
:
71
Puchar Polski: Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 80:71. Ben Emelogu odszedł Puchar Polski: Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 80:71. Ben Emelogu odszedł 14 lutego 2020 (23 opinie)

Asseco Arka Gdynia przegrało w ćwierćfinale Pucharu Polski z Polskim Cukrem...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
2.63 (27 ocen)

Zawodnicy

Krzysztof Szubarga
ocena
4.04 (26 ocen)
Marcin Malczyk
ocena
4.00 (27 ocen)
Josh Bostic
ocena
3.73 (26 ocen)
DeVonte Upson
ocena
3.64 (25 ocen)
Leyton Hammonds
ocena
3.60 (25 ocen)
Phil Greene
ocena
3.56 (27 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.54 (26 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
3.52 (21 ocen)
Grzegorz Kamiński
ocena
3.38 (21 ocen)
Wojciech Czerlonko
ocena
3.38 (24 oceny)
Dariusz Wyka
ocena
3.37 (27 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
3.27 (26 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Benjamin Emelogu
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Szelągowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
04.10 (pon) GTK Gliwice ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Anwil Włocławek
16.10 (sob) godz.18:00 PGE Spójnia Stargard typuj ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw) ASSECO ARKA Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob) godz.19:30 Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
3 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
5 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
6 TREFL SOPOT 3 2 1 274:241 5
7 King Szczecin 3 2 1 276:260 5
8 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
9 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
11 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 1 2 251:247 4
13 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
14 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 0 3 199:233 3
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT 82:94 (20:30, 14:20, 26:19, 22:25)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66:79 (20:19, 14:18, 14:20, 18:22)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 73:92 (19:16, 12:30, 26:20, 16:26)
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 75:78 (11:25, 22:19, 23:15, 19:19)
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 90:81 (17:22, 22:14, 24:20, 27:25)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki