Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 92%[211]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
GTK Gliwice
(TYP 2) 7%[17]
 
29.09 wt
godz. 17:30
94
:
84
GTK Gliwice
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 94:84. Festiwal rzutów za 3 pkt Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 94:84. Festiwal rzutów za 3 pkt 29 września 2020 (18 opinii)

Asseco Arka Gdynia pokonało u siebie GTK Gliwice 94:84 (23:18, 27:13, 18:25,...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.14 (37 ocen)

Zawodnicy

Przemysław Żołnierewicz
ocena
4.32 (31 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
4.30 (33 oceny)
Filip Dylewicz
ocena
4.30 (33 oceny)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.80 (30 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
3.53 (30 ocen)
Michał Pluta
ocena
3.23 (26 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
3.14 (36 ocen)
Wojciech Czerlonko
ocena
3.12 (34 oceny)
Marcin Malczyk
ocena
3.06 (31 ocen)
Mikołaj Witliński
ocena
2.91 (34 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Marcin Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Marcinkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Igor Wadowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.11 (śr) godz.19:00 Zastal Enea BC Zielona Góra typuj bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
13.11 (pt) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia typuj PGE Spójnia Stargard
21.11 (sob) Anwil Włocławek ASSECO ARKA Gdynia
03.12 (czw) ASSECO ARKA Gdynia MKS Dąbrowa Górnicza
07.12 (pon) ASSECO ARKA Gdynia HydroTruck Radom
30.10 (pt) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 75:78 bez publiczności Enea Astoria Bydgoszcz
22.10 (czw) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 92:90 bez publiczności Polpharma Starogard Gdański
13.10 (wt) godz.18:00 Polski Cukier Toruń 94:79 ASSECO ARKA Gdynia
08.10 (czw) godz.17:35 Legia Warszawa 76:69 ASSECO ARKA Gdynia
05.10 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 95:74 King Szczecin

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 TREFL SOPOT 12 7 5 1001:923 19
2 Pszczółka Start Lublin 11 8 3 856:813 19
3 Legia Warszawa 10 8 2 854:761 18
4 King Szczecin 11 7 4 832:866 18
5 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 10 6 4 769:757 16
6 GTK Gliwice 10 6 4 849:839 16
7 Zastal Enea BC Zielona Góra 8 7 1 709:597 15
8 ASSECO ARKA GDYNIA 10 5 5 798:797 15
9 Enea Astoria Bydgoszcz 10 4 6 830:867 14
10 Polski Cukier Toruń 10 4 6 823:877 14
11 Anwil Włocławek 9 3 6 743:763 12
12 Śląsk Wrocław 7 4 3 562:521 11
13 PGE Spójnia Stargard 8 2 6 607:625 10
14 HydroTruck Radom 8 2 6 600:653 10
15 Polpharma Starogard Gdański 9 1 8 718:816 10
16 MKS Dąbrowa Górnicza 7 1 6 536:612 8

Wyniki 11 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Astoria Bydgoszcz 75:78 (20:15, 19:22, 11:16, 25:25)
  • TREFL SOPOT - King Szczecin 77:82 (8:22, 21:22, 19:25, 29:23)
  • Anwil Włocławek - Zastal Enea BC Zielona Góra 67:90 (17:24, 24:21, 11:22, 15:23)
  • sobota
  • Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd.
  • Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa
  • GTK Gliwice - Śląsk Wrocław
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza (przełożony na 2.11)
  • Mecz awansem z 14. kolejki
  • TREFL - Polski Cukier 96:67 (24:12, 23:16, 28:23, 21:16)
  • Mecze zaległe z 8. kolejki
  • Pszczółka Start - Śląsk 79:76 (15:16, 17:24, 25:18, 22:18)
  • Anwil - MKS 98:101 (18:18, 24:14, 22:30, 23:25, d: 11:14)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki