Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Polpharma Starogard Gdański
(TYP 1) 23%[50]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 76%[163]
 
14.12 pon
godz. 17:35
Polpharma Starogard Gdański
102
:
67
Polpharma Starogard - Asseco Arka Gdynia 102:67. Porażka w derbach Pomorza Polpharma Starogard - Asseco Arka Gdynia 102:67. Porażka w derbach Pomorza 14 grudnia 2020 (56 opinii)

Asseco Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Polpharmą Starogard Gdański...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
1.73 (22 oceny)

Zawodnicy

Filip Dylewicz
ocena
2.96 (26 ocen)
Wojciech Czerlonko
ocena
2.60 (20 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
2.58 (19 ocen)
Mikołaj Witliński
ocena
2.15 (20 ocen)
Przemysław Żołnierewicz
ocena
2.15 (20 ocen)
Michał Pluta
ocena
2.10 (20 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
1.95 (19 ocen)
Igor Wadowski
ocena
1.68 (19 ocen)
Marcin Kowalczyk
ocena
1.67 (18 ocen)
Maciej Marcinkowski
ocena
1.67 (18 ocen)
Marcin Malczyk
ocena
1.67 (18 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
1.47 (19 ocen)

Poza składem

Krzysztof Szubarga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.12 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
16.12 (czw) godz.19:30 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. typuj ASSECO ARKA Gdynia
27.12 (pon) ASSECO ARKA Gdynia Legia Warszawa
03.01.2022 (pon) Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz ASSECO ARKA Gdynia
09.01.2022 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Twarde Pierniki Toruń
02.12 (czw) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 73:83 Enea Zastal BC Zielona Góra
18.11 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 81:80 MKS Dąbrowa Górnicza
13.11 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 78:66 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
09.11 (wt) godz.17:30 Twarde Pierniki Toruń 83:75 ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 89:65 King Szczecin

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 14 10 4 1272:1169 24
2 Anwil Włocławek 13 10 3 1069:967 23
3 Twarde Pierniki Toruń 13 10 3 1143:1097 23
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 13 9 4 1056:1006 22
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 13 8 5 1169:1079 21
6 Śląsk Wrocław 13 7 6 1096:1012 20
7 King Szczecin 13 7 6 1105:1094 20
8 Legia Warszawa 12 7 5 973:923 19
9 TREFL SOPOT 13 6 7 1028:1019 19
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 12 6 6 976:959 18
11 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 959:1039 18
12 HydroTruck Radom 13 4 9 1062:1095 17
13 PGE Spójnia Stargard 12 5 7 946:1036 17
14 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1055:1152 16
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13 3 10 957:1054 16
16 GTK Gliwice 13 3 10 1015:1180 16

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 86:70 (21:14, 25:24, 21:16, 19:16)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:83 (15:25, 17:20, 20:19, 21:29)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 77:88 (19:18, 24:30, 24:14, 10:26)
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 105:90 (37:23, 27:23, 18:20, 23:24)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 77:94 (17:20, 16:19, 30:31, 14:24)
  • King Szczecin - Legia Warszawa 99:83 (28:22, 23:26, 21:16, 27:19)
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice 95:71 (21:17, 30:15, 27:18, 17:21)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 76:73 (17:13, 25:26, 14:19, 20:15)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki