Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Enea Astoria Bydgoszcz
(TYP 1) 82%[177]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 18%[39]
 
09.03 wt
godz. 20:00
Enea Astoria Bydgoszcz
103
:
73
Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 103:73. Krzysztof Szubarga wrócił Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 103:73. Krzysztof Szubarga wrócił 9 marca 2021 (22 opinie)

Drużyna Asseco Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Eneą Astorią Bydgoszcz...

Trener

Piotr Blechacz
ocena
2.00 (10 ocen)

Zawodnicy

Filip Dylewicz
ocena
3.65 (17 ocen)
Mikołaj Witliński
ocena
3.27 (11 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
2.20 (10 ocen)
Jakub Kobel
ocena
2.18 (11 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
2.08 (12 ocen)
Karlo Vragović
ocena
1.91 (11 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
1.82 (11 ocen)
Michał Kołodziej
ocena
1.82 (11 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
1.82 (11 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Marcin Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Pluta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Igor Wadowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Walkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Żołnierewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
04.10 (pon) GTK Gliwice ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Anwil Włocławek
16.10 (sob) godz.18:00 PGE Spójnia Stargard typuj ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw) ASSECO ARKA Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob) godz.19:30 Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
3 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
4 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
5 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 2 2 0 166:147 4
6 Anwil Włocławek 2 2 0 164:146 4
7 MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 2 245:233 4
8 HydroTruck Radom 3 1 2 281:278 4
9 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
10 TREFL SOPOT 2 1 1 180:159 3
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 1 1 170:157 3
12 PGE Spójnia Stargard 2 1 1 150:152 3
13 King Szczecin 2 1 1 184:187 3
14 WKS Śląsk Wrocław 3 0 3 213:234 3
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 2 0 2 126:141 2
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT (sobota, godz. 19:30)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • sobota
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
  • niedziela
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki