• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
GTK Gliwice
(TYP 1) 16%[36]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
SUZUKI ARKA Gdynia
(TYP 2) 84%[189]
 
21.09 czw
godz. 17:30
GTK Gliwice
73
:
84
Tauron GTK Gliwice - Suzuki Arka Gdynia 73:84. Zwycięstwo na inaugurację sezonu Tauron GTK Gliwice - Suzuki Arka Gdynia 73:84. Zwycięstwo na inaugurację sezonu 21 września 2023 (28 opinii)

Suzuki Arka Gdynia wygrała z Tauronem GTK Gliwice 84:73 (20:22, 15:19, 23:18,...

Trener

Wojciech Bychawski
ocena
3.59 (27 ocen)

Zawodnicy

Grzegorz Kamiński
ocena
4.86 (29 ocen)
Andrzej Pluta
ocena
4.68 (28 ocen)
Przemysław Żołnierewicz
ocena
4.59 (22 oceny)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.50 (28 ocen)
Kacper Gordon
ocena
4.43 (28 ocen)
Maksymilian Wilczek
ocena
4.18 (28 ocen)
Jakub Szumert
ocena
4.15 (26 ocen)
Adrian Bogucki
ocena
4.07 (28 ocen)
Kacper Marchewka
ocena
3.78 (27 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Nikodem Czoska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Stefan Kenić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Kołakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nagel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

06.12 (śr) godz.19:00 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Sewertronics Sokół Łańcut
17.12 (nd) godz.19:30 Dziki Warszawa typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
20.12 (śr) godz.19:00 Anwil Włocławek typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
23.12 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj MKS Dąbrowa Górnicza
28.12 (czw) godz.17:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
30.11 (czw) godz.17:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 86:81 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
23.11 (czw) godz.20:00 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 72:92 TREFL Sopot LIVE!
16.11 (czw) godz.17:30 Polski Cukier Start Lublin 98:88 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
12.11 (nd) godz.17:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 83:79 Arriva Twarde Pierniki Toruń
28.10 (sob) godz.15:30 Legia Warszawa 87:67 Krajowa Grupa Spożywcza ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 9 9 0 798:691 18
2 Legia Warszawa 11 7 4 891:841 18
3 Polski Cukier Start Lublin 11 7 4 988:981 18
4 King Szczecin 10 6 4 913:830 16
5 PGE Spójnia Stargard 10 6 4 811:775 16
6 Trefl Sopot 10 6 4 823:793 16
7 Dziki Warszawa 11 5 6 875:894 16
8 Arriva Twarde Pierniki Toruń 11 5 6 871:895 16
9 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 10 5 5 811:771 15
10 MKS Dąbrowa Górnicza 10 5 5 975:945 15
11 Tauron GTK Gliwice 11 4 7 935:968 15
12 Śląsk Wrocław 10 5 5 750:786 15
13 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 11 3 8 899:977 14
14 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 9 4 5 709:754 13
15 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 10 3 7 808:886 13
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 10 2 8 792:862 12

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 11 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut (sobota, godz. 15:30)
  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 86:81 (18:20, 20:21, 25:20, 23:20)
  • Dziki Warszawa - Polski Cukier Start Lublin 86:71 (28:14, 19:20, 18:16, 21:21)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Arriva Twarde Pierniki Toruń 85:92 (27:26, 23:19, 16:15, 19:32)
  • Legia Warszawa - GTK Gliwice 83:81 (14:23, 23:25, 26:14, 20:19)
  • sobota
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
  • PGE Spójnia Stargard - King Szczecin
  • niedziela
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Śląsk Wrocław

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki