Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 1) 99%[253]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Siarka Tarnobrzeg
(TYP 2) 1%[2]
 
22.01 sob
godz. 18:00
83
:
63
Siarka Tarnobrzeg
Gdynianie coraz bliżej lidera Gdynianie coraz bliżej lidera 22 stycznia 2011 (22 opinie)

Koszykarze Asseco Prokomu w ekspresowym tempie awansują w tabeli TLB....

Trener

Tomas Pacesas
ocena
4.27 (26 ocen)

Zawodnicy

Filip Widenow
ocena
4.77 (35 ocen)
Ratko Varda
ocena
4.77 (35 ocen)
Ronald Burrell
ocena
4.53 (30 ocen)
Daniel Ewing
ocena
4.49 (37 ocen)
Mateusz Kostrzewski
ocena
4.44 (34 oceny)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.41 (34 oceny)
Courtney Eldridge
ocena
4.38 (29 ocen)
Robert Witka
ocena
4.35 (31 ocen)
Michael Wilks
ocena
4.34 (29 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
4.31 (32 oceny)
Łukasz Seweryn
ocena
4.21 (29 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Sebastian Balcerzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Frasunkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Iwo Kitzinger
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Kobus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Kowalczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Mróz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Przybyszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Szubarga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Łapeta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
04.10 (pon) GTK Gliwice ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Anwil Włocławek
16.10 (sob) godz.18:00 PGE Spójnia Stargard typuj ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw) ASSECO ARKA Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob) godz.19:30 Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
3 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
4 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
5 TREFL SOPOT 3 2 1 274:241 5
6 King Szczecin 3 2 1 276:260 5
7 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
8 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
9 MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 2 245:233 4
10 HydroTruck Radom 3 1 2 281:278 4
11 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
12 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 1 1 170:157 3
14 WKS Śląsk Wrocław 3 0 3 213:234 3
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 0 3 199:233 3
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT 82:94 (20:30, 14:20, 26:19, 22:25)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66:79 (20:19, 14:18, 14:20, 18:22)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 73:92 (19:16, 12:30, 26:20, 16:26)
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
  • poneidziałek
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki