Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 1) 99%[329]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
AZS Koszalin
(TYP 2) 1%[4]
 
23.03 śr
godz. 20:00
105
:
85
AZS Koszalin
Akademicy rozbici w Gdyni Akademicy rozbici w Gdyni LIVE! 23 marca 2011 (38 opinii)

Koszykarze Asseco Prokomu Gdynia w środowy wieczór odrobili ostatnią ligową...

Trener

Tomas Pacesas
ocena
3.41 (17 ocen)

Zawodnicy

Courtney Eldridge
ocena
5.10 (20 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.95 (21 ocen)
Filip Widenow
ocena
4.90 (21 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
4.86 (22 oceny)
Tommy Adams
ocena
4.83 (23 oceny)
Ratko Varda
ocena
4.77 (22 oceny)
Daniel Ewing
ocena
4.68 (22 oceny)
Robert Witka
ocena
4.65 (20 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
4.64 (25 ocen)
Ronald Burrell
ocena
4.45 (20 ocen)
Qyntel Woods
ocena
3.70 (23 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Przemysław Frasunkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kostrzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Seweryn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Łapeta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.10 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
29.10 (pt) godz.19:30 HydroTruck Radom typuj ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj King Szczecin
09.11 (wt) godz.15:30 Twarde Pierniki Toruń typuj ASSECO ARKA Gdynia
13.11 (sob) ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
16.10 (sob) godz.15:30 PGE Spójnia Stargard 79:64 ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 78:83 Anwil Włocławek LIVE!
04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice 72:73 ASSECO ARKA Gdynia
26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 65:80 Śląsk Wrocław
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 6 1 579:545 13
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 5 2 594:562 12
4 Twarde Pierniki Toruń 7 5 2 580:592 12
5 TREFL SOPOT 7 4 3 598:571 11
6 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 7 4 3 614:598 11
8 HydroTruck Radom 8 3 5 683:700 11
9 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 3 4 558:549 10
11 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
12 Śląsk Wrocław 8 2 6 619:648 10
13 PGE Spójnia Stargard 7 3 4 544:589 10
14 MKS Dąbrowa Górnicza 7 2 5 575:613 9
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 6 1 5 413:490 7

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (czwartek, godz. 17:30)
  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (niedziela, godz. 17:30)
  • czwartek
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra
  • piątek
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
  • sobota
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa
  • niedziela
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
  • Anwil Włocławek - King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki