Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Polpharma Starogard Gdański
(TYP 1) 23%[72]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 2) 77%[240]
 
20.03 nd
godz. 18:00
Polpharma Starogard Gdański
63
:
81
Srogi rewanż na Polpharmie za Puchar Polski Srogi rewanż na Polpharmie za Puchar Polski 20 marca 2011 (21 opinii)

Pięć tygodni temu Polpharma zepsuła święto w Gdyni, jakim miał być dla tego...

Trener

Tomas Pacesas
ocena
2.87 (15 ocen)

Zawodnicy

Adam Hrycaniuk
ocena
4.50 (16 ocen)
Ratko Varda
ocena
4.47 (17 ocen)
Ronald Burrell
ocena
4.47 (15 ocen)
Przemysław Frasunkiewicz
ocena
4.43 (14 ocen)
Tommy Adams
ocena
4.42 (12 ocen)
Łukasz Seweryn
ocena
4.36 (14 ocen)
Courtney Eldridge
ocena
4.35 (17 ocen)
Filip Widenow
ocena
4.33 (18 ocen)
Daniel Ewing
ocena
4.13 (16 ocen)
Robert Witka
ocena
4.00 (14 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
4.00 (15 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
3.94 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Mateusz Kostrzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Qyntel Woods
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Łapeta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.10 (pt) godz.19:30 HydroTruck Radom typuj ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj King Szczecin
09.11 (wt) godz.17:30 Twarde Pierniki Toruń typuj ASSECO ARKA Gdynia
13.11 (sob) ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
18.11 (czw) ASSECO ARKA Gdynia MKS Dąbrowa Górnicza
21.10 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 59:87 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16.10 (sob) godz.15:30 PGE Spójnia Stargard 79:64 ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 78:83 Anwil Włocławek LIVE!
04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice 72:73 ASSECO ARKA Gdynia
26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 65:80 Śląsk Wrocław

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 8 7 1 666:604 15
2 Anwil Włocławek 8 6 2 638:591 14
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 8 6 2 690:654 14
4 Twarde Pierniki Toruń 8 6 2 675:669 14
5 King Szczecin 8 5 3 705:674 13
6 TREFL SOPOT 8 4 4 679:657 12
7 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 8 4 4 644:630 12
8 Śląsk Wrocław 9 3 6 721:708 12
9 Enea Zastal BC Zielona Góra 8 4 4 691:693 12
10 HydroTruck Radom 9 3 6 756:780 12
11 PGE Spójnia Stargard 8 4 4 624:662 12
12 Legia Warszawa 7 4 3 592:522 11
13 GTK Gliwice 8 3 5 647:661 11
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 8 2 6 589:627 10
15 MKS Dąbrowa Górnicza 8 2 6 635:715 10
16 ASSECO ARKA GDYNIA 7 1 6 472:577 8

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 81:86 (19:17, 18:13, 20:24, 15:18, d. 9:14)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:87 (10:23, 12:22, 14:23, 23:19)
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 95:77 (20:17, 28:23, 21:23, 26:14)
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 83:70 {18:23, 19:18, 18:16, 25:14)
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 102:60 (25:13, 26:14, 25:10, 26:23)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 96:92 (33:22, 24:23, 24:21, 15:26)
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 73:76 (14:15, 25:25, 19:19, 15:17)
  • Anwil Włocławek - King Szczecin 80:89 (15:18, 18:23, 19:21, 28:27)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki