Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 1) 98%[192]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
PGE Turów Zgorzelec
(TYP 2) 2%[4]
 
07.05 sob
godz. 20:30
88
:
79
PGE Turów Zgorzelec
W poniedziałek mecz numer dwa W poniedziałek mecz numer dwa LIVE! 7 maja 2011 (49 opinii)

Koszykarze Asseco Prokomu nie zawiedli. W wypełnionej w komplecie hali w...

Trener

Tomas Pacesas
ocena
4.88 (17 ocen)

Zawodnicy

Daniel Ewing
ocena
5.21 (29 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.92 (26 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
4.80 (25 ocen)
Ratko Varda
ocena
4.78 (18 ocen)
Ronald Burrell
ocena
4.72 (18 ocen)
Robert Witka
ocena
4.71 (14 ocen)
Filip Widenow
ocena
4.62 (13 ocen)
Courtney Eldridge
ocena
4.61 (23 oceny)
Tommy Adams
ocena
4.56 (18 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
4.31 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Przemysław Frasunkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kostrzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Seweryn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Qyntel Woods
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Łapeta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek
09.03 (wt) godz.20:00 Enea Astoria Bydgoszcz 103:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (śr) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 76:104 bez publiczności Zastal Enea BC Zielona Góra
11.02 (czw) godz.18:00 Zastal Enea BC Zielona Góra 90:68 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
07.02 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 72:88 bez publiczności Polski Cukier Toruń
28.01 (czw) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza 78:80 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
23.01 (sob) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 83:92 bez publiczności Legia Warszawa
17.01 (nd) godz.19:30 King Szczecin 82:50 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Tabela końcowa
1 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
2 Enea Zastal BC Zielona Góra
3 Śląsk Wrocław
4 Legia Warszawa
5 TREFL SOPOT
6 Pszczółka Start Lublin
7 King Szczecin
8 PGE Spójnia Stargard
9 MKS Dąbrowa Górnicza
10 Polski Cukier Toruń
11 Enea Astoria Bydgoszcz
12 GTK Gliwice
13 Anwil Włocławek
14 HydroTruck Radom
15 ASSECO ARKA GDYNIA
16 Polpharma Starogard Gdański
  • Finał (do czterech zwycięstw): Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 4:2
  • O trzecie miejsce (do dwóch zwycięstw): Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2
  • Awans z I ligi: Czarni Słupsk
  • Spadek do I ligi: Polpharma Starogard Gdański

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki