• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 1) 100%[407]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
AZS Koszalin
(TYP 2) 0%[2]
 
23.04 pon
godz. 19:00
103
:
79
AZS Koszalin
Już 27 kwietnia gdynianie mogą mieć półfinał Już 27 kwietnia gdynianie mogą mieć półfinał LIVE! 23 kwietnia 2012 (76 opinii)

Koszykarze Asseco Prokom po raz drugi wygrali na własnym parkiecie z AZS...

Trener

Andrzej Adamek
ocena
4.59 (29 ocen)

Zawodnicy

Jerel Blassingame
ocena
4.64 (33 oceny)
Donatas Motiejunas
ocena
4.62 (34 oceny)
Michael Kuebler
ocena
4.56 (32 oceny)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.39 (28 ocen)
Adam Łapeta
ocena
4.36 (28 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
4.33 (30 ocen)
Fiodor Dmitriew
ocena
4.26 (27 ocen)
Łukasz Seweryn
ocena
4.22 (27 ocen)
Mateusz Ponitka
ocena
4.12 (25 ocen)
Quinton Day
ocena
4.11 (28 ocen)
Przemysław Frasunkiewicz
ocena
4.11 (28 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Robert Witka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.04 (sob) godz.15:30 MKS Dąbrowa Górnicza typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
27.04 (sob) godz.17:30 Icon Sea Czarni Słupsk typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
11.04 (czw) godz.17:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 69:94 Dziki Warszawa
07.04 (nd) godz.17:30 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 74:77 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
01.04 (pon) godz.15:30 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 73:78 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 85:69 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia LIVE!
13.03 (śro) godz.19:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 90:82 Polski Cukier Start Lublin
07.03 (czw) godz.19:30 Arriva Polski Cukier Toruń 101:86 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
02.03 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 85:89 Anwil Włocławek
11.02 (nd) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 104:102 Legia Warszawa

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 27 22 5 2320:2057 49
2 Trefl Sopot 28 21 7 2399:2205 49
3 King Szczecin 27 18 9 2431:2265 45
4 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 27 16 11 2330:2177 43
5 Legia Warszawa 27 16 11 2294:2210 43
6 PGE Spójnia Stargard 27 15 12 2184:2081 42
7 Polski Cukier Start Lublin 27 15 12 2425:2391 42
8 Dziki Warszawa 28 14 14 2211:2256 42
9 Icon Sea Czarni Słupsk 28 13 15 2180:2247 41
10 WKS Śląsk Wrocław 27 14 13 2135:2242 41
11 MKS Dąbrowa Górnicza 27 13 14 2570:2506 40
12 Arriva Polski Cukier Toruń 27 12 15 2197:2263 39
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 28 9 19 2284:2553 37
14 Tauron GTK Gliwice 28 8 20 2408:2548 36
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 28 8 20 2336:2517 36
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 27 5 22 2173:2359 32

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 28 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Dziki Warszawa 69:94 (19:21, 17:26, 16:24, 17:23)
  • Tauron GTK Gliwice - TREFL SOPOT 79:80 (21:22, 18:19, 19:18, 21:21)
  • sobota
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Icon Sea Czarni Słupsk 89:80 (26:21, 22:18, 25:17, 16:24)
  • Polski Cukier Start Lublin - PGE Spójnia Stargard
  • niedziela
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
  • Śląsk Wrocław - Arriva Polski Cukier Toruń
  • King Szczecin - Legia Warszawa
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki