• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Alba Berlin
(TYP 1) 85%[290]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 2) 15%[53]
 
29.11 czw
godz. 20:45
Alba Berlin
67
:
64
Siódma porażka mistrzów Polski w Eurolidze Siódma porażka mistrzów Polski w Eurolidze LIVE! 29 listopada 2012 (75 opinii)

Asseco Prokom Gdynia przegrał na wyjeździe z Albą Berlin 64:67 (13:15, 15:21,...

Trener

Kestutis Kemzura
ocena
1.70 (23 oceny)

Zawodnicy

Rasid Mahalbasić
ocena
3.80 (25 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.73 (26 ocen)
Piotr Pamuła
ocena
3.50 (24 oceny)
Krzysztof Roszyk
ocena
3.09 (22 oceny)
Alex Acker
ocena
3.08 (24 oceny)
Łukasz Koszarek
ocena
3.08 (26 ocen)
Robert Witka
ocena
2.88 (24 oceny)
Mateusz Ponitka
ocena
2.63 (24 oceny)
Jerel Blassingame
ocena
2.61 (28 ocen)
Ryan Richards
ocena
2.52 (23 oceny)
Piotr Szczotka
ocena
2.09 (23 oceny)

Terminarz

20.04 (sob) godz.15:30 MKS Dąbrowa Górnicza typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
27.04 (sob) godz.17:30 Icon Sea Czarni Słupsk typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
11.04 (czw) godz.17:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 69:94 Dziki Warszawa
07.04 (nd) godz.17:30 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 74:77 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
01.04 (pon) godz.15:30 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 73:78 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 85:69 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia LIVE!
13.03 (śro) godz.19:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 90:82 Polski Cukier Start Lublin
07.03 (czw) godz.19:30 Arriva Polski Cukier Toruń 101:86 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
02.03 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 85:89 Anwil Włocławek
11.02 (nd) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 104:102 Legia Warszawa

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 27 22 5 2320:2057 49
2 Trefl Sopot 27 20 7 2319:2126 47
3 King Szczecin 27 18 9 2431:2265 45
4 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 27 16 11 2330:2177 43
5 Legia Warszawa 27 16 11 2294:2210 43
6 PGE Spójnia Stargard 27 15 12 2184:2081 42
7 Polski Cukier Start Lublin 27 15 12 2425:2391 42
8 Dziki Warszawa 28 14 14 2211:2256 42
9 Śląsk Wrocław 27 14 13 2135:2242 41
10 MKS Dąbrowa Górnicza 27 13 14 2570:2506 40
11 Icon Sea Czarni Słupsk 27 13 14 2100:2158 40
12 Arriva Polski Cukier Toruń 27 12 15 2197:2263 39
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 28 9 19 2284:2553 37
14 Tauron GTK Gliwice 27 8 19 2329:2468 35
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 27 7 20 2247:2437 34
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 27 5 22 2173:2359 32

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 28 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Dziki Warszawa 69:94 (19:21, 17:26, 16:24, 17:23)
  • Tauron GTK Gliwice - TREFL SOPOT (sobota, godz. 15:30)
  • sobota
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Icon Sea Czarni Słupsk
  • Polski Cukier Start Lublin - PGE Spójnia Stargard
  • niedziela
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
  • Śląsk Wrocław - Arriva Polski Cukier Toruń
  • King Szczecin - Legia Warszawa
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki