Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 1) 34%[148]
Remis
(TYP X) 1%[4]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 65%[285]
 
17.03 nd
godz. 15:00
Trefl wygrał derby równo z syreną Trefl wygrał derby równo z syreną LIVE! 17 marca 2013 (151 opinii)

Sympatycy Asseco Prokomu pisali listy do prezesa klubu i prezydenta miasta,...

Trener

Andrzej Adamek
ocena
4.29 (73 oceny)

Zawodnicy

Robert Witka
ocena
4.09 (80 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.68 (73 oceny)
Rasid Mahalbasić
ocena
3.66 (73 oceny)
Piotr Szczotka
ocena
3.55 (71 ocen)
Filip Dylewicz
ocena
3.51 (77 ocen)
Tomasz Śnieg
ocena
3.45 (74 oceny)
Mateusz Ponitka
ocena
3.41 (75 ocen)
Piotr Pamuła
ocena
3.13 (72 oceny)
Przemysław Zamojski
ocena
2.97 (74 oceny)

Terminarz

16.12 (czw) godz.19:30 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. typuj ASSECO ARKA Gdynia
27.12 (pon) ASSECO ARKA Gdynia Legia Warszawa
03.01.2022 (pon) Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz ASSECO ARKA Gdynia
09.01.2022 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Twarde Pierniki Toruń
10.01.2022 (pon) Grupa Sierleccy Czarni Słupsk ASSECO ARKA Gdynia
02.12 (czw) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 73:83 Enea Zastal BC Zielona Góra
18.11 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 81:80 MKS Dąbrowa Górnicza
13.11 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 78:66 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
09.11 (wt) godz.17:30 Twarde Pierniki Toruń 83:75 ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 89:65 King Szczecin

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 14 10 4 1272:1169 24
2 Enea Zastal BC Zielona Góra 13 8 5 1169:1079 21
3 Anwil Włocławek 12 9 3 974:896 21
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 12 9 3 979:912 21
5 Twarde Pierniki Toruń 12 9 3 1049:1020 21
6 Śląsk Wrocław 13 7 6 1096:1012 20
7 TREFL SOPOT 13 6 7 1028:1019 19
8 Legia Warszawa 11 7 4 890:824 18
9 King Szczecin 12 6 6 1006:1011 18
10 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 959:1039 18
11 PGE Spójnia Stargard 12 5 7 946:1036 17
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 11 5 6 900:886 16
13 HydroTruck Radom 12 4 8 989:1019 16
14 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1055:1152 16
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13 3 10 957:1054 16
16 GTK Gliwice 12 3 9 944:1085 15

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 86:70 (21:14, 25:24, 21:16, 19:16)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:83 (15:25, 17:20, 20:19, 21:29)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 77:88 (19:18, 24:30, 24:14, 10:26)
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 105:90 (37:23, 27:23, 18:20, 23:24)
  • sobota
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń
  • King Szczecin - Legia Warszawa
  • niedziela
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki