• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Anwil Włocławek
(TYP 1) 63%[290]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 2) 37%[167]
 
30.03 sob
godz. 19:00
Anwil Włocławek
72
:
84
Osłabiony Asseco Prokom lepszy od Anwilu Osłabiony Asseco Prokom lepszy od Anwilu 30 marca 2013 (43 opinie)

Asseco Prokom pokonał na wyjeździe Anwil Włocławek 84:72 (15:21, 19:12,...

Trener

Andrzej Adamek
ocena
4.62 (53 oceny)

Zawodnicy

Rasid Mahalbasić
ocena
4.95 (58 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
4.65 (51 ocen)
Krzysztof Roszyk
ocena
4.63 (51 ocen)
Przemysław Zamojski
ocena
4.58 (59 ocen)
Tomasz Śnieg
ocena
4.57 (51 ocen)
Robert Witka
ocena
4.55 (55 ocen)
Piotr Pamuła
ocena
4.51 (47 ocen)
Mateusz Ponitka
ocena
4.47 (53 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Jakub Bogusz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Nitsche
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

07.03 (czw) godz.19:30 Arriva Polski Cukier Toruń typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
14.03 (czw) godz.19:00 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Polski Cukier Start Lublin
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
01.04 (pon) godz.15:30 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
07.04 (nd) Muszynianka Domelo Sokół Łańcut typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
02.03 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 85:89 Anwil Włocławek
11.02 (nd) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 104:102 Legia Warszawa
04.02 (nd) godz.15:30 King Szczecin 91:73 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
26.01 (pt) godz.19:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 102:95 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
20.01 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 78:117 Śląsk Wrocław

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 21 18 3 1829:1603 39
2 Trefl Sopot 21 15 6 1710:1567 36
3 King Szczecin 22 14 8 1972:1846 36
4 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 22 13 9 1801:1648 35
5 Dziki Warszawa 22 13 9 1762:1737 35
6 PGE Spójnia Stargard 22 12 10 1755:1674 34
7 Legia Warszawa 22 12 10 1847:1800 34
8 Icon Sea Czarni Słupsk 22 12 10 1743:1780 34
9 MKS Dąbrowa Górnicza 22 11 11 2116:2056 33
10 Polski Cukier Start Lublin 21 12 9 1880:1875 33
11 Arriva Polski Cukier Toruń 22 10 12 1774:1825 32
12 WKS Śląsk Wrocław 21 11 10 1668:1725 32
13 Tauron GTK Gliwice 22 6 16 1899:2035 28
14 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 22 6 16 1815:2044 28
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 22 5 17 1832:2025 27
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 22 4 18 1779:1942 26

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 22 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 88:76 (18:26, 30:22, 16:14, 24:14)
  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Anwil Włocławek 85:89 (25:26, 17:17, 23:27, 20:19)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Icon Sea Czarni Słupsk 77:84 (23:26, 19:20, 20:11, 15:27)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Śląsk Wrocław 76:80 (17:20, 15:13, 19:22, 25:25)
  • Tauron GTK Gliwice - Dziki Warszawa 87:94 (27:27, 14:33, 22:18, 24:16)
  • PGE Spójnia Stargard - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 77:56 (25:12, 24:16, 11:11, 17:17)
  • Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin 93:98 (15:23, 24:22, 26:25, 28:28)
  • Arriva Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 70:83 (15:22, 22:15, 17:18, 16:28)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki