• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO Gdynia
(TYP 1) 93%[367]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Polpharma Starogard Gdański
(TYP 2) 7%[28]
 
13.04 śro
godz. 19:00
79
:
70
Polpharma Starogard Gdański
Asseco pokonało Polpharmę po dogrywce Asseco pokonało Polpharmę po dogrywce LIVE! 13 kwietnia 2016 (23 opinie)

Asseco wygrało trzeci mecz z rzędu. Tym razem było o to zwycięstwo...

Trener

Tane Spasev
ocena
4.73 (56 ocen)

Zawodnicy

Anthony Hickey
ocena
5.22 (64 oceny)
Filip Matczak
ocena
5.14 (63 oceny)
Przemysław Frasunkiewicz
ocena
5.13 (61 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
4.95 (59 ocen)
Jakub Parzeński
ocena
4.89 (54 oceny)
Sebastian Kowalczyk
ocena
4.84 (61 ocen)
Djordje Kaplanović
ocena
4.77 (56 ocen)
Przemysław Żołnierewicz
ocena
4.16 (56 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Emir Ahmedović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Czerlonko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Frąckiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Jankowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anton Kobylinskii
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mariusz Konopatzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Kołodziej
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maxim Morozov
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jędrzej Szymański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wieluński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.04 (sob) godz.15:30 MKS Dąbrowa Górnicza typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
27.04 (sob) godz.17:30 Icon Sea Czarni Słupsk typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
11.04 (czw) godz.17:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 69:94 Dziki Warszawa
07.04 (nd) godz.17:30 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 74:77 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
01.04 (pon) godz.15:30 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 73:78 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 85:69 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia LIVE!
13.03 (śro) godz.19:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 90:82 Polski Cukier Start Lublin
07.03 (czw) godz.19:30 Arriva Polski Cukier Toruń 101:86 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
02.03 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 85:89 Anwil Włocławek
11.02 (nd) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 104:102 Legia Warszawa

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 28 22 6 2407:2146 50
2 Trefl Sopot 28 21 7 2399:2205 49
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 29 18 11 2515:2357 47
4 King Szczecin 28 18 10 2515:2350 46
5 Legia Warszawa 28 17 11 2379:2294 45
6 Polski Cukier Start Lublin 29 16 13 2628:2595 45
7 PGE Spójnia Stargard 28 15 13 2292:2191 43
8 Śląsk Wrocław 28 15 13 2213:2311 43
9 MKS Dąbrowa Górnicza 28 14 14 2670:2596 42
10 Dziki Warszawa 28 14 14 2211:2256 42
11 Icon Sea Czarni Słupsk 28 13 15 2180:2247 41
12 Arriva Polski Cukier Toruń 28 12 16 2266:2341 40
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 28 9 19 2284:2553 37
14 Tauron GTK Gliwice 28 8 20 2408:2548 36
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 28 8 20 2336:2517 36
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 28 5 23 2263:2459 33

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 29 kolejki:

  • MKS Dąbrowa Górnicza - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA (sobota, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Start Lublin 96:93 (27:27, 29:16, 24:22, 16:28)
  • piątek
  • PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
  • sobota
  • Legia Warszawa - Anwil Włocławek
  • Icon Sea Czarni Słupsk - Dziki Warszawa
  • Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice
  • niedziela
  • Arriva Polski Cukier Toruń - King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki