• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
30.04 (nd) g.12:40
ASSECO Gdynia 69:86 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.04 (pon) g.19:00
Siarka Tarnobrzeg 96:100 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.04 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 79:94 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.04 (sob) g.17:00
Polski Cukier Toruń 109:108
po dogrywce
ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.04 (śro) g.19:00
ASSECO Gdynia 80:90 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.04 (sob) g.19:30
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 80:62 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (nd) g.12:40
ASSECO Gdynia 64:84 Stelmet BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.03 (czw) g.19:00
ASSECO Gdynia 68:79 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.03 (nd) g.12:40
PGE Turów Zgorzelec 100:79 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.03 (nd) g.18:00
TBV Start Lublin 83:79 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.03 (pt) g.18:00
King Szczecin 94:83 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (nd) g.19:00
ASSECO Gdynia 100:103
po dwóch dogrywkach
AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.02 (sob) g.17:30
Polfarmex Kutno 64:80 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.02 (pon) g.19:00
ASSECO Gdynia 65:79 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.02 (śro) g.18:00
Miasto Szkła Krosno 79:80 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (pt) g.19:00
ASSECO Gdynia 90:89 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.01 (sob) g.18:00
Polpharma Starogard Gdański 99:87 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.01 (nd) g.18:00
ASSECO Gdynia 82:78 Siarka Tarnobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (pt) g.18:00
TREFL Sopot 96:66 Asseco Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.12 (pt) g.19:00
ASSECO Gdynia 76:80 Polski Cukier Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.12 (nd) g.12:40
Rosa Radom 70:67 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.12 (śro) g.19:00
ASSECO Gdynia 75:84 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (pt) g.19:00
ASSECO Gdynia 68:76 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (czw) g.19:00
Stelmet BC Zielona Góra 82:80 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.11 (nd) g.18:00
ASSECO Gdynia 76:68 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.11 (pon) g.19:00
ASSECO Gdynia 80:65 TBV Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.11 (śro) g.18:00
Anwil Włocławek 81:79 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.11 (nd) g.18:00
AZS Koszalin 69:72 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (nd) g.12:40
ASSECO Gdynia 73:67 Polfarmex Kutno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.10 (sob) g.18:00
Energa Czarni Słupsk 71:81 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (pon) g.19:00
ASSECO Gdynia 70:83 Miasto Szkła Krosno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.10 (sob) g.18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 91:68 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet BC Zielona Góra
2 Polski Cukier Toruń
3 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4 Energa Czarni Słupsk
5 Anwil Włocławek
6 Rosa Radom
7 MKS Dąbrowa Górnicza
8 Polpharma Starogard Gdański
9 Trefl Sopot
10 PGE Turów Zgorzelec
11 King Szczecin
12 Miasto Szkła Krosno
13 Asseco Gdynia
14 AZS Koszalin
15 TBV Start Lublin
16 Siarka Tarnobrzeg
17 Polfarmex
  • Finał
  • Stelmet Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 4:1
  • o 3. miejsce
  • BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Energa Czarni Słupsk 2:0
  • miejsca 5-8
  • przegrani z ćwierćfinałów według wyższej pozycji na koniec sezonu zasadniczego
  • miejsca 9-17
  • pozycje po sezonie zasadniczym
Ćwierćfinały
Anwil Włocławek
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Polski Cukier Toruń
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Stelmet Zielona Góra
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
BM Slam Stal Ostrów Wilekopolski
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Czarni Słupsk
8 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Rosa Radom
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Polpharma Starogard Gdański
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
MKS Dąbrowa Górnicza
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Energa Czarni Słupsk
zwycięzca ćwierćfinału 1
0
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Polski Cukier Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 2
3
BM Slam Stal Ostrów Wilekopolski
zwycięzca ćwierćfinału 4
2
Finał
Polski Cukier Toruń
zwycięzca półfinału 1
1
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
4

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 27.04.2024 godz. 17:30

Icon Sea Czarni Słupsk
:
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
mecz ligowy

Jak typują inni

1

89%

135 typowań

x

0%

1 typowanie

2

11%

16 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Marcin W. 28 59 82.1%
2. Marek Węgrzynowski 29 54 72.4%
3. Piotr Matusiak 29 53 75.9%
4. Rafał Kowalczyk 29 52 79.3%
5. Artur Dargacz 29 52 79.3%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »