Terminarz

Sezon:
22.05 (śr) g.18:30
Energa Wybrzeże Gdańsk 26:26
karne 4:2
Arka Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.05 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 29:31 Energa MKS Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.05 (śr) g.18:00
ARKA Gdynia 30:41 Stal Mielec przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.05 (śr) g.18:30
Sandra Spa Pogoń Szczecin 39:14 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.05 (nd) g.16:00
ARKA Gdynia 26:30 Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.05 (śr) g.18:30
Arka Gdynia 29:30 Energa Wybrzeże Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.04 (sob) g.18:30
Energa Kalisz 32:19 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.04 (śr) g.19:00
Stal Mielec 23:32 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.04 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 28:27 Sandra Spa Pogoń Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.04 (śr) g.19:00
Zagłębie Lubin 22:26 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.04 (śr) g.18:30
Gwardia Opole 30:19 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.03 (czw) g.18:00
ARKA Gdynia 34:42 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.03 (sob) g.18:00
Chrobry Głogów 41:29 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (nd) g.14:00
ARKA Gdynia 30:35 Stal Mielec przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.03 (śr) g.18:30
Energa MKS Kalisz 27:16 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.03 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 33:37 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (wt) g.18:00
Orlen Wisła Płock 36:17 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.02 (pt) g.18:00
ARKA Gdynia 27:33 MMTS Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.02 (nd) g.17:00
Piotrkowianin 36:26 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.02 (nd) g.13:00
ARKA Gdynia 27:30 Sandra Spa Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (sob) g.16:00
PGE Vive Kielce 38:25 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.01 (śr) g.18:00
ARKA Gdynia 21:28 Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.12 (pon) g.20:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 30:33 Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (nd) g.17:00
ARKA Gdynia 19:31 Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (sob) g.20:00
ARKA Gdynia 29:40 Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (pt) g.18:30
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 33:27 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.11 (czw) g.18:00
ARKA Gdynia 21:25 Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (sob) g.18:30
Stal Mielec 40:32 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (sob) g.18:30
ARKA Gdynia 28:24 Energa MKS Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (śr) g.18:00
Azoty Puławy 35:22 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (wt) g.18:00
ARKA Gdynia 27:31 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.10 (sob) g.17:00
MMTS Kwidzyn 25:19 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.09 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 33:37 Piotrkowianin przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.09 (sob) g.18:00
Sandra Spa Pogoń Szczecin 20:19 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.09 (wt) g.18:00
ARKA Gdynia 31:40 PGE Vive Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.09 (nd) g.16:00
Zagłębie Lubin 38:27 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.09 (nd) g.17:00
Górnik Zabrze 38:24 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Orlen Wisła Płock 8 8 0 0 0 230:178 24
2 PGE Vive Kielce 8 7 0 0 1 280:180 21
3 Azoty-Puławy 8 6 0 0 2 223:199 18
4 NMC Górnik Zabrze 8 6 0 0 2 224:201 18
5 Gwardia Opole 8 5 0 0 3 224:216 15
6 Zagłębie Lubin 8 4 0 0 4 219:224 12
7 Chrobry Głogów 8 3 0 1 4 205:210 10
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 8 3 0 0 5 203:220 9
9 MMTS Kwidzyn 8 3 0 0 5 195:212 9
10 Energa MKS Kalisz 8 3 0 0 5 203:231 9
11 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 8 3 0 0 5 207:239 9
12 Piotrkowianin Piotrków Tryb. 8 2 0 0 6 215:223 6
13 Grupa Azoty Tarnów 8 1 1 0 6 197:249 5
14 Stal Mielec 8 1 0 0 7 193:236 3

Wyniki 8 kolejki:

  • PGE VIVE Kielce - TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 38:24 (19:13)
  • Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 38:27 (19:10)
  • Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn 29:25 (15:14)
  • Grupa Azoty Tarnów - Piotrkowianin 23:22 (11:11)
  • Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 23:26 (10:11)
  • Stal Mielec - Azoty-Puławy 25:27 (9:12)
  • Sandra Spa Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów 27:19 (12:10)
Ćwierćfinały
PGE Vive Kielce
1 miejsce po rundzie zasadniczej
75
Gwardia Opole
4 miejsce po rundzie zasadniczej
55
Orlen Wisła Płock
2 miejsce po rundzie zasadniczej
65
Górnik Zabrze
3 miejsce po rundzie zasadniczej
47
Chrobry Głogów
8 miejsce po rundzie zasadniczej
50
Azoty Puławy
5 miejsce po rundzie zasadniczej
50
Piotrkowianin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
46
MMTS Kwidzyn
6 miejsce po rundzie zasadniczej
50
Półfinały
PGE Vive Kielce
zwycięzca ćwierćfinału 1
68
Orlen Wisła Płock
zwycięzca ćwierćfinału 3
53
Gwardia Opole
zwycięzca ćwierćfinału 2
60
MMTS Kwidzyn
zwycięzca ćwierćfinału 4
29
Finał
PGE Vive Kielce
zwycięzca półfinału 1
58
Orlen Wisła Płock
zwycięzca półfinału 2
51

Arka Gdynia - ręczna m.

Zespół został zlikwidowany po zakończeniu
sezonu 2018/2019

Barwy klubowe:
żółto-niebieskie

Adres:
ul. Chwaszczyńska 188
81-571 Gdynia 
Oficjalny serwis www:
www.spojniagdynia.pl

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Orlen Wisła Płock 8 8 0 0 0 230:178 24
2 PGE Vive Kielce 8 7 0 0 1 280:180 21
3 Azoty-Puławy 8 6 0 0 2 223:199 18
4 NMC Górnik Zabrze 8 6 0 0 2 224:201 18
5 Gwardia Opole 8 5 0 0 3 224:216 15
6 Zagłębie Lubin 8 4 0 0 4 219:224 12
7 Chrobry Głogów 8 3 0 1 4 205:210 10
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 8 3 0 0 5 203:220 9
9 MMTS Kwidzyn 8 3 0 0 5 195:212 9
10 Energa MKS Kalisz 8 3 0 0 5 203:231 9
11 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 8 3 0 0 5 207:239 9
12 Piotrkowianin Piotrków Tryb. 8 2 0 0 6 215:223 6
13 Grupa Azoty Tarnów 8 1 1 0 6 197:249 5
14 Stal Mielec 8 1 0 0 7 193:236 3

Wyniki 8 kolejki:

  • PGE VIVE Kielce - TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 38:24 (19:13)
  • Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 38:27 (19:10)
  • Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn 29:25 (15:14)
  • Grupa Azoty Tarnów - Piotrkowianin 23:22 (11:11)
  • Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 23:26 (10:11)
  • Stal Mielec - Azoty-Puławy 25:27 (9:12)
  • Sandra Spa Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów 27:19 (12:10)

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane