• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Trener

Wojciech Bychawski
ocena z sezonu
2.16 (660 ocen)

Zawodnicy

Seth Leday
ocena z sezonu
4.76 (376 ocen)
Andrzej Pluta
ocena z sezonu
4.19 (714 ocen)
Filip Matczak
ocena z sezonu
4.19 (138 ocen)
Grzegorz Kamiński
ocena z sezonu
4.14 (767 ocen)
Bryce Alford
ocena z sezonu
4.13 (594 oceny)
Stefan Kenić
ocena z sezonu
4.05 (475 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena z sezonu
3.94 (758 ocen)
Kacper Marchewka
ocena z sezonu
3.47 (748 ocen)
Adrian Bogucki
ocena z sezonu
3.38 (760 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena z sezonu
3.33 (281 ocen)
Maksymilian Wilczek
ocena z sezonu
3.32 (625 ocen)
Nikodem Czoska
ocena z sezonu
3.31 (174 oceny)
Jakub Szumert
ocena z sezonu
3.26 (653 oceny)
Maciej Nagel
ocena z sezonu
2.87 (109 ocen)

Terminarz

20.04 (sob) godz.15:30 MKS Dąbrowa Górnicza typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
27.04 (sob) godz.17:30 Icon Sea Czarni Słupsk typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
11.04 (czw) godz.17:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 69:94 Dziki Warszawa
07.04 (nd) godz.17:30 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 74:77 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
01.04 (pon) godz.15:30 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 73:78 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 85:69 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia LIVE!
13.03 (śro) godz.19:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 90:82 Polski Cukier Start Lublin
07.03 (czw) godz.19:30 Arriva Polski Cukier Toruń 101:86 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
02.03 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 85:89 Anwil Włocławek
11.02 (nd) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 104:102 Legia Warszawa

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 28 22 6 2407:2146 50
2 Trefl Sopot 28 21 7 2399:2205 49
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 29 18 11 2515:2357 47
4 King Szczecin 28 18 10 2515:2350 46
5 Legia Warszawa 28 17 11 2379:2294 45
6 Polski Cukier Start Lublin 29 16 13 2628:2595 45
7 PGE Spójnia Stargard 28 15 13 2292:2191 43
8 Śląsk Wrocław 28 15 13 2213:2311 43
9 MKS Dąbrowa Górnicza 28 14 14 2670:2596 42
10 Dziki Warszawa 28 14 14 2211:2256 42
11 Icon Sea Czarni Słupsk 28 13 15 2180:2247 41
12 Arriva Polski Cukier Toruń 28 12 16 2266:2341 40
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 28 9 19 2284:2553 37
14 Tauron GTK Gliwice 28 8 20 2408:2548 36
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 28 8 20 2336:2517 36
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 28 5 23 2263:2459 33

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 29 kolejki:

  • MKS Dąbrowa Górnicza - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA (sobota, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Start Lublin 96:93 (27:27, 29:16, 24:22, 16:28)
  • piątek
  • PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
  • sobota
  • Legia Warszawa - Anwil Włocławek
  • Icon Sea Czarni Słupsk - Dziki Warszawa
  • Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice
  • niedziela
  • Arriva Polski Cukier Toruń - King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki