Wiadomości klubowe
-
Ekspres z południa
9 listopada 2001 -
Fenerbahce Stambuł - Lotos VBW Clima!
7 listopada 2001 -
SMS PZKosz. Warszawa - Lotos VBW Clima.
5 listopada 2001 -
Lotos VBW Clima - Wisła 93:65.
4 listopada 2001 -
Lotos VBW Clima - powrót do ligowych obowiązków.
2 listopada 2001 -
Lotos VBW Clima Gdynia - Gambrinus Brno 88:82!
31 października 2001 (3 opinie) -
Gordana Grubin - "Znam Kayah".
30 października 2001 -
Zaczyna się Euroliga! Lotos - Gambrinus.
30 października 2001 -
"Cukierkowy" smak zwycięstwa w Gdyni.
28 października 2001 -
Katie Smith - ''chcę zostać dentystką".
28 października 2001 -
Lotos VBW Clima - Cukierki Odra.
26 października 2001 -
Katie Smith w Lotosie VBW Clima Gdynia!
22 października 2001 (1 opinia) -
Obronę czas zacząć.
20 października 2001 -
Dwa cele Lotosu VBW Clima.
19 października 2001 -
Puchar Prezydenta Gdyni dla Lotosu.
14 października 2001
Terminarz
16.03 (sob) godz.18:00 | VBW ARKA Gdynia | 80:77 | Ślęza Wrocław | |
13.03 (śro) godz.18:00 | Ślęza Wrocław | 56:62 | VBW ARKA Gdynia | |
07.03 (czw) godz.18:00 | VBW ARKA Gdynia | 66:73 | PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów | |
05.03 (wt) godz.18:00 | PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów | 74:72 | VBW ARKA Gdynia | |
29.02 (czw) godz.20:00 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 71:75 | VBW ARKA Gdynia | |
27.02 (wt) godz.20:00 | VBW ARKA Gdynia | 75:64 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin | |
20.02 (wt) godz.18:00 | VBW ARKA Gdynia | 101:69 | MKS Pruszków | |
17.02 (sob) godz.18:00 | Basket Ekstraklasa Bydgoszcz | 66:93 | VBW ARKA Gdynia | |
14.02 (śro) godz.19:00 | KGHM BC Polkowice | 89:91 po dogrywce | VBW ARKA Gdynia | |
02.02 (pt) godz.17:00 | PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów | 73:68 | VBW ARKA Gdynia |
Tabela końcowa
Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KGHM BC Polkowice | ||||||
2 | PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp. | ||||||
3 | VBW Arka Gdynia | ||||||
4 | Ślęza Wrocław | ||||||
5 | MB Zagłębie Sosnowiec | ||||||
6 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin | ||||||
7 | Enea AZS Politechnika Poznań | ||||||
8 | Energa Polski Cukier Toruń | ||||||
9 | Polonia Warszawa | ||||||
10 | Basket Ekstraklasa Bydgoszcz | ||||||
11 | MKS Pruszków |
- ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw)
- KGHM BC Polkowice - Energa Polski Cukier Toruń 2:0
- Ślęza Wrocław - MB Zagłębie Sosnowiec 2:1
- PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Enea AZS Politechnika Poznań 2:0
- VBW ARKA GDYNIA - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 2:0
- półfinały (do dwóch zwycięstw)
- KGHM BC Polkowice - Ślęza Wrocław 2:0
- PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - VBW ARKA GDYNIA 2:0
- o 3. miejsce (mecz i rewanż)
- VBW ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 142:133 (62:56 i 80:77)
- finał (do dwóch zwycięstw)
- KGHM BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2:0
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Kamila Borkowska
ocena z sezonu
4.36(1217 ocen) -
Barbora Wrzesiński
ocena z sezonu
4.36(1083 oceny) -
Bożena Puter
ocena z sezonu
4.34(1152 oceny)
Aktualna kadra Arki
- Philip Mestdagh
- ur.
- 1963
Julia Bazan- ur.
- 2001
- wzrost
- 170
- Kamila Borkowska
- ur.
- 2002
- wzrost
- 197
Mikayla Cowling- ur.
- 1996
- wzrost
- 188
- Rennia Davis
- ur.
- 1999
- wzrost
- 185
Agata Gilmajster- ur.
- 2004
- wzrost
- 170
- Marissa Kastanek
- ur.
- 1990
- wzrost
- 175
Laura Miskiniene- ur.
- 1992
- wzrost
- 190
- Kamila Podgórna
- ur.
- 1996
- wzrost
- 175
Bożena Puter- ur.
- 2000
- wzrost
- 182
- Justyna Rudzka
- ur.
- 2000
- wzrost
- 170
Wiktoria Stasiak- ur.
- 2005
- wzrost
- 177
- Magdalena Szulc
- ur.
- 2001
- wzrost
- 181
Magdalena Szymkiewicz- ur.
- 2002
- wzrost
- 180
- Barbora Wrzesiński
- ur.
- 1994
- wzrost
- 178
Alicja Żytkowska- ur.
- 2001
- wzrost
- 179