• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dramatyczna końcówka piątego ćwierćfinału

Krzysztof Klinkosz
2 maja 2012 (artykuł sprzed 12 lat) 

Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia

Asseco Prokom w półfinałach TBL! Asseco Prokom w półfinałach TBL!

Koszykarze Asseco Prokomu Gdynia pozostają w grze o obronę złotego medalu. W środowy wieczór we własnej hali pokonali oni AZS Koszalin 83:76 (25:19, 24:16, 20;25, 14:16). Spotkanie trzymało w napięciu do ostatnich sekund, w drugiej połowie koszalinianie mozolnie odrabiali straty i na niespełna dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem zniwelowali różnicę punktową do trzech "oczek". Mistrzowie Polski wytrzymali jednak próbę nerwów w końcówce spotkania i zapewnili sobie miejsce w półfinałach play-off, gdzie zagrają z Zastalem Zielona Góra.



Blassingame 23, Motiejunas 18, Łapeta 6, Seweryn 6, Szczotka 2 - Hrycaniuk 9, Ponitka 7, Frasunkiewicz 5, Kuebler 5, Dmitriew 2.
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Marcin Kowalski, Paweł Białas
Widzów: 3000
Składy
Pamuła 17, Łączyński 14, Jarmakowicz 7, Montgomery 4, Bigus 3 - Milicić 13, Reese 10, Eziukwu 8.


Kibice oceniają

- Zagraliśmy słabiej w pierwszej połowie, nie wykonaliśmy tego co sobie założyliśmy. W drugiej połowie było już lepiej a w końcówce nawet zniwelowalismy straty do trzech punktów. Mieliśmy trzy otwarte pozycje do rzutów trzypunktowych ale nie trafiliśmy, to wykorzystał Prokom i wygrał spotkanie - podsumował mecz trener AZS-u Andriej Urlep.

- Dzisiejszy mecz, tak jak i cała seria był kwintesencja gry w play-off. To był typowy mecz walki, pełen dramaturgii i emocji, z naszą lepsza gra w pierwszej połowie i z lepszą grą AZS-u w drugiej połowie. Walczyliśmy w tym meczu z pełnym zaangażowaniem a tej walki nieco nam zabrakło w Koszalinie - powiedział po meczu trener Asseco Prokomu Andrzej Adamek.
  • Drużyna Asseco
  • Jerel Blassingame
  • Jerel Blassingame
  • Gimnastyczki
  • Kibice
  • Kibice
  • Kibice
  • Jerel Blassingame
  • Donatas Motiejunas
  • Andriej Urlep
  • Ryszard Krauze i Jacek Karnowski
  • Łukasz Seweryn
  • Łukasz Seweryn
  • Jerel Blassingame
  • Konkurs
  • Andrzej Adamek
  • Przemysław Frasunkiewicz
  • Jerel Blassingame
  • Adam Łapeta
  • Andrzej Adamek
  • Jerel Blassingame
  • Jerel Blassingame
  • Gimnastyczki
  • Jerel Blassingame
  • Adam Hrycaniuk
  • Gimnastyczki
  • Donatas Motiejunas
  • Jerel Blassingame
  • Początek meczu
  • Jerel Blassingame
  • Przemysław Frasunkiewicz
  • Quinton Day

Relacja LIVE

Hala Gdynia wypełniona w około połowie dużą część widowni stanowia kibice gości
1'
Pierwsza piłka dla gdynian
za 2 punkty
1'
[2:0] 2 punkty zdobywa Szczotka (ASSECO PROKOM).
za 2 punkty
1'
[4:0] 2 punkty zdobywa Blassingame (ASSECO PROKOM).
za 2 punkty
2'
[4:2] 2 punkty zdobywa Pamuła (AZS).
2'
Pamuła (AZS) faulowany pod koszem gdynskim
wolne (trafione oba)
2'
[4:4] Pamuła (AZS) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 3 punkty
3'
[7:4] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Blassingame (ASSECO PROKOM).
za 2 punkty
3'
[7:6] 2 punkty zdobywa Pamuła (AZS).
3'
Przechwyt Szczotki (ASSECO PROKOM)
3'
Blassingame (ASSECO PROKOM) bliski straty
3'
Przechwyt Łączyńskiego (AZS)
4'
Faul Seweryna (ASSECO PROKOM)
za 2 punkty
4'
[7:8] 2 punkty zdobywa Jarmakowicz (AZS).
za 2 punkty
4'
[9:8] 2 punkty zdobywa Motiejunas (ASSECO PROKOM). Trafia z faulem
za 1 punkt
4'
[10:8] Rzut wolny trafia Motiejunas (ASSECO PROKOM).
4'
Przechwyt Motiejunasa (ASSECO PROKOM), Litwin ruszał do kontry ale został sfaulowany
za 2 punkty
4'
[12:8] 2 punkty zdobywa Blassingame (ASSECO PROKOM).
5'
Reese (AZS) nie trafia za 3
5'
JJ Montgomery (AZS) nie trafia za 3.
za 3 punkty
5'
[15:8] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Seweryn (ASSECO PROKOM).
6'
Czas dla AZS-u
za 3 punkty
6'
[18:8] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Seweryn (ASSECO PROKOM).
6'
Reese (AZS) nie trafia spod kosza
6'
Drugi faul Szczotki (ASSECO PROKOM)
7'
Błąd kroków AZS-u
7'
Faul ofensywny Reesa (AZS)
za 2 punkty
8'
[18:10] 2 punkty zdobywa Eziukwu (AZS).
8'
Faul Eziukwu (AZS) na Motiejunasie (ASSECO PROKOM)
wolne (tylko 1 trafiony)
8'
[19:10] Tylko jeden rzut wolny trafia Motiejunas (ASSECO PROKOM).
za 2 punkty
8'
[21:10] 2 punkty zdobywa Kuebler (ASSECO PROKOM).
8'
Drugi faul Motiejunasa (ASSECO PROKOM)
wolne (tylko 1 trafiony)
8'
[21:11] Tylko jeden rzut wolny trafia Milicić (AZS).
za 2 punkty
9'
[23:11] 2 punkty zdobywa Dmitriew (ASSECO PROKOM).
za 3 punkty
9'
[23:14] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Pamuła (AZS).
wolne (trafione oba)
9'
[23:16] Milicić (AZS) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 3 punkty
10'
[23:19] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Reese (AZS).
10'
Czas dla Asseco Prokomu
10'
faul Milicicia (AZS)
wolne (trafione oba)
10'
[25:19] Blassingame (ASSECO PROKOM) wykorzystuje oba rzuty wolne.
10'
Reese (AZS) nie trafił za 3
10'
Koniec pierwszej kwarty: Asseco Prokom - AZS 25:19.
za 3 punkty
11'
[25:22] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Pamuła (AZS).
za 2 punkty
11'
[27:22] 2 punkty zdobywa Ponitka (ASSECO PROKOM).
11'
Faul Hrycaniuka (ASSECO PROKOM) na Eziukwu (AZS)
11'
Eziukwu (AZS) nie trafia dwóch wolnych
za 2 punkty
12'
[27:24] 2 punkty zdobywa Łączyński (AZS).
za 2 punkty
12'
[29:24] 2 punkty zdobywa Blassingame (ASSECO PROKOM).
12'
Reese (AZS) nie trafia z półdystansu
13'
Faul na Hrycaniuku (ASSECO PROKOM)
wolne (tylko 1 trafiony)
13'
[30:24] Tylko jeden rzut wolny trafia Hrycaniuk (ASSECO PROKOM).
13'
Milicić (AZS) nie trafia za 3
13'
Przechwyt Dmitriewa (ASSECO PROKOM) ale Risjanin niemal od razu został sfaulowany
za 3 punkty
13'
[33:24] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Ponitka (ASSECO PROKOM).
za 3 punkty
14'
[36:24] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Frasunkiewicz (ASSECO PROKOM).
14'
Czas dla AZS-u
za 2 punkty
14'
[36:26] 2 punkty zdobywa Jarmakowicz (AZS).
za 2 punkty
15'
[38:26] 2 punkty zdobywa Hrycaniuk (ASSECO PROKOM).
15'
Milicić (AZS) nie trafia za 3
za 2 punkty
15'
[38:28] 2 punkty zdobywa Bigus (AZS).
15'
Błąd kroków popełnia Blassingame (ASSECO PROKOM)
za 3 punkty
15'
[38:31] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Pamuła (AZS).
za 2 punkty
16'
[40:31] 2 punkty zdobywa Hrycaniuk (ASSECO PROKOM).
16'
Faul ofensywny Jarmakowicza (AZS)
16'
Blok Łapety (ASSECO PROKOM) na Bigusie (AZS)
wolne (trafione oba)
16'
[42:31] Łapeta (ASSECO PROKOM) wykorzystuje oba rzuty wolne.
17'
Blok Frasunkiewicza (ASSECO PROKOM)
17'
Montgomery (AZS) nie wykorzystuje dwóch wolnych
za 2 punkty
17'
[44:31] 2 punkty zdobywa Motiejunas (ASSECO PROKOM).
za 3 punkty
18'
[47:31] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Motiejunas (ASSECO PROKOM).
wolne (tylko 1 trafiony)
18'
[47:32] Tylko jeden rzut wolny trafia Reese (AZS).
za 2 punkty
18'
[49:32] 2 punkty zdobywa Frasunkiewicz (ASSECO PROKOM).
19'
Bigus (AZS) nie trafia spod kosza ale był faulowany
wolne (tylko 1 trafiony)
19'
[49:33] Tylko jeden rzut wolny trafia Bigus (AZS).
19'
Milicic (AZS) nie trafia za 3
19'
Łapeta (ASSECO PROKOM) nie trafia spod kosza
20'
Faul Szczotki (ASSECO PROKOM) na Miliciciu (AZS)
wolne (trafione oba)
20'
[49:35] Milicić (AZS) wykorzystuje oba rzuty wolne.
20'
Seweryn (ASSECO PROKOM) nie trafia za 3
20'
Koniec drugiej kwarty: Asseco Prokom - AZS 49:35.
21'
Dmitriew (ASSECO PROKOM) nie trafia za 3
21'
Strata AZS-u
21'
Frasunkiewicz (ASSECO PROKOM) nie trafia za 3
za 3 punkty
22'
[49:38] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Reese (AZS).
22'
Dmitriew (ASSECO PROKOM) nie trafia z półdystansu
22'
Milicić (AZS) nie trafia z półdystansu
23'
Błąd połowy Asseco Prokomu
za 3 punkty
23'
[49:41] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Reese (AZS).
23'
Czas dla Asseco Prokomu
za 2 punkty
23'
[51:41] 2 punkty zdobywa Blassingame (ASSECO PROKOM).
23'
Faul Montgomerego (AZS) na Blassingamie (ASSECO PROKOM)
wolne (trafione oba)
24'
[53:41] Blassingame (ASSECO PROKOM) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
24'
[53:43] 2 punkty zdobywa Pamuła (AZS).
za 2 punkty
24'
[55:43] 2 punkty zdobywa Hrycaniuk (ASSECO PROKOM).
24'
Efektowny blok Motiejunasa (ASSECO PROKOM) na Montgomerym (AZS)
24'
Trzeci faul popełnia Reese (AZS)
24'
Czas dla AZS-u
za 2 punkty
25'
[57:43] 2 punkty zdobywa Motiejunas (ASSECO PROKOM).
za 2 punkty
25'
[59:43] 2 punkty zdobywa Motiejunas (ASSECO PROKOM).
za 3 punkty
26'
[59:46] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Montgomery (AZS).
za 2 punkty
26'
[61:46] 2 punkty zdobywa Blassingame (ASSECO PROKOM).
za 2 punkty
26'
[61:48] 2 punkty zdobywa Milicić (AZS). Trafia z faulem
za 1 punkt
26'
[61:49] Rzut wolny trafia Milicić (AZS).
za 2 punkty
27'
[63:49] 2 punkty zdobywa Łapeta (ASSECO PROKOM).
27'
Czwarty faul Motiejunasa (ASSECO PROKOM)
za 2 punkty
27'
[63:51] 2 punkty zdobywa Eziukwu (AZS).
29'
Czwarty faul Jarmakmowicza
wolne (trafione oba)
29'
[63:53] Milicić (AZS) wykorzystuje oba rzuty wolne.
29'
Dmitriew (ASSECO PROKOM) nie trafia za 3 ale dobija Ponitka (ASSECO PROKOM)
za 2 punkty
29'
[65:53] 2 punkty zdobywa Ponitka (ASSECO PROKOM).
za 3 punkty
29'
[65:56] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Milicić (AZS).
za 2 punkty
30'
[67:56] 2 punkty zdobywa Blassingame (ASSECO PROKOM).
wolne (trafione oba)
30'
[67:58] Eziukwu (AZS) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
30'
[69:58] 2 punkty zdobywa Łapeta (ASSECO PROKOM).
za 2 punkty
30'
[69:60] 2 punkty zdobywa Łączyński (AZS).
30'
Koniec trzeciej kwarty: Asseco Prokom - AZS 69:60.
za 2 punkty
31'
[69:62] 2 punkty zdobywa Łączyński (AZS).
31'
Dmitriew (ASSECO PROKOM) nie trafia spod kosza
31'
faul ofensywny Łączyńskiego (AZS)
za 3 punkty
31'
[72:62] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Kuebler (ASSECO PROKOM).
za 3 punkty
32'
[72:65] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Jarmakowicz (AZS).
za 2 punkty
32'
[74:65] 2 punkty zdobywa Blassingame (ASSECO PROKOM).
za 3 punkty
32'
[74:68] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Łączyński (AZS).
za 2 punkty
32'
[74:70] 2 punkty zdobywa Łączyński (AZS).
33'
Czas dla gdynian
za 2 punkty
34'
[76:70] 2 punkty zdobywa Hrycaniuk (ASSECO PROKOM).
wolne (tylko 1 trafiony)
34'
[76:71] Tylko jeden rzut wolny trafia Montgomery (AZS).
za 2 punkty
35'
[76:73] 2 punkty zdobywa Eziukwu (AZS).
schodzi za faule
35'
Jarmakowicz (AZS) fauluje po raz 5 i kończy udział w tym spotkaniu.
35'
Kuebler (ASSECO PROKOM) nie trafia za 3
36'
Pamuła (AZS) nie trafia za 3
za 2 punkty
36'
[78:73] 2 punkty zdobywa Motiejunas (ASSECO PROKOM).
37'
Frasunkiewicz (ASSECO PROKOM) nie trafia spod kosza
za 3 punkty
37'
[78:76] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Łączyński (AZS).
37'
Faul Eziukwu (AZS) na Motiejunasie (ASSECO PROKOM)
wolne (trafione oba)
37'
[80:76] Motiejunas (ASSECO PROKOM) wykorzystuje oba rzuty wolne.
38'
Strata Łączyńskiego (AZS)
38'
Czas dla AZS-u
39'
Montgomery (AZS) nie trafia za 3
39'
Kuebler (ASSECO PROKOM) nie trafia z półdystansu, zbiera MOtiejunas
40'
Blok Hrycaniuka (ASSECO PROKOM) na Łączyńskim (AZS)
40'
Czas dla Asseco Prokomu na 41 sek przed koncem czwartej kwarty
40'
Błąd 24 sekund AZS-u
40'
29 sek. do końca IV kwarty
40'
Czas dla Asseco Prokomu
40'
Kuebler (ASSECO PROKOM) faulowany przy wyprowadzaniu akcji
40'
Faul na Motiejunasie (ASSECO PROKOM), już z wolnymi
wolne (tylko 1 trafiony)
40'
[81:76] Tylko jeden rzut wolny trafia Motiejunas (ASSECO PROKOM).
40'
Po drugim wolnym Litwina od razu faulował Hrycaniuk (ASSECO PROKOM)
40'
Milicić (AZS) nie trafia z dystansu
40'
Ostra wymiana zdań pomiędzy Blassingamem (ASSECO PROKOM) a Reesem (AZS) i Miliciciem (AZS), koszykarzy rozdzielają sędziowie
wolne (trafione oba)
40'
[83:76] Blassingame (ASSECO PROKOM) wykorzystuje oba rzuty wolne.
40'
Reese (AZS) nie trafia z dystansu równo z ostatnią syreną
40'
Koniec meczu: Asseco Prokom - AZS Koszalin 83:76.


Playoff

Ćwierćfinały

ASSECO PROKOM GDYNIA 3
AZS Koszalin 2
Zastal Zielona Góra 3
Energa Czarni Słupsk 2
TREFL SOPOT 2
Śląsk Wrocław 2
Anwil Włocławek 1
PGE Turów Zgorzelec 3

Półfinały

ASSECO PROKOM GDYNIA
Zastal Zielona Góra
PGE Turów Zgorzelec

Finał


Terminarz półfinałów play-off (do trzech zwycięstw)
Para 1: Asseco Prokom Gdynia - Zastal Zielona Góra

6 maja (niedziela) godz. 13.00 - Gdynia
8 maja (wtorek) godz. 18.00 - Gdynia
11 maja (piątek) godz. 18.00 - Zielona Góra
Ewentualnie:
13 maja (niedziela) godz. 13.00 - Zielona Góra
16 maja (środa) godz. 18.00 - Gdynia

Para 2: Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec
7 maja (poniedziałek) godz. 18.30 -Sopot
9 maja (środa) godz. 18.30 - Sopot
12 maja (sobota) godz. 18.00 - Zgorzelec
Ewentualnie:
14 maja (poniedziałek) godz. 18.30 - Zgorzelec
17 maja (czwartek) godz. 18.00 - Sopot

Opinie (66) ponad 20 zablokowanych

  • Brawo Prokom! (2)

    Dalej po Mistrza!

    • 56 19

    • aSSIEko to cieniasy!!! (1)

      Każdy wie że 3Miasto to tylko i wyłącznie Trefl Sopot ;) Śledzie niech nadal liczą na grube pieniadze od pana "prezesa"

      • 5 38

      • racja racja, tylko trefl przegrywa z APG w trójmieście !!!!

        • 7 0

  • Najlepsi ! !

    • 38 13

  • ostatnie zwycięstwo w PO!

    W ostatnim sezonie!!! Wielkie gratki AZS!

    • 10 42

  • Prokom-Trefl (1)

    No i będą derby w finale. Trójmiasto rządzi Polską koszykówką

    • 41 11

    • niestety się mylisz. Ślonsk pokona Trefl

      • 2 0

  • Ufff.... udało się!

    Ale teraz muszą odpocząć i się porządnie soncentrować,bo z taką grą to daleko nie zajdą.Pokazali już,że stać ich na więcej.I muszą dać z siebie więcej!Powodzenia w drodze po kolejny tytuł!APG,wygrywajcie dalej!

    • 44 6

  • no brawo asejko popkorn teraz tylko finał

    • 3 26

  • AZS - URLEP - S Z A C U N E K

    • 39 15

  • Lennox Lewis Pozdrawia Gdynie

    • 6 5

  • Wielkie gratki APG

    Zawsze antytrefl!

    • 18 30

  • a Czarni odpali (3)

    76-71 w piątym meczu

    • 9 7

    • Szkoda. Fajnie byłoby mieć kogoś trzeciego na pudle, (1)

      a teraz trzeba będzie co najmniej jeden medal poza Pomorze wysłać :-(

      • 5 3

      • Trzeci będzie Zastal.
        Czwarte miejsce już zarezerwowane (od dwóch lat).

        • 1 0

    • 73-75

      tak by być precyzyjnym :)

      • 5 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Typuj wyniki Mistrzostw Europy w Niemczech!

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Arki

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Marcin W. 29 62 82.8%
2 Marek Węgrzynowski 30 56 73.3%
3 Piotr Matusiak 30 55 76.7%
4 Barbara Werner 30 55 73.3%
5 Radosław Dymkowski 29 55 69%

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek
2 Trefl Sopot
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
4 King Szczecin
5 Legia Warszawa
6 Śląsk Wrocław
7 MKS Dąbrowa Górnicza
8 PGE Spójnia Stargard
9 Polski Cukier Start Lublin
10 Dziki Warszawa
11 Icon Sea Czarni Słupsk
12 Arriva Polski Cukier Toruń
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
14 Tauron GTK Gliwice
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
  • Ćwierćfinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 97:78 oraz 82:81, 84:92, 101:93 po dogrywce
  • Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 89:70 oraz 98:84, 82:86, 68:86, 77:81
  • King Szczecin - Legia Warszawa 85:80 oraz 80:77, 88:90, 99:84
  • Arged BM Stal Ostrów - Śląsk Wrocław 76:85 oraz 81:64, 97:102, 84:74, 81:83
  • Pófinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław 78:54, 88:70, 70:76, 81:77
  • King Szczecin - PGE Spójnia Stargard 104:86 oraz 78:72, 88:75
  • Finały (do czterech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - King Szczecin 73:82, 84:81, 59:75, 76:81, 88:84, 101:80, 77:71
  • O 3. miejsce (dwumecz, pierwszy mecz u niżej sklasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • PGE Spójnia Stargard - Śląsk Wrocław 168:175 (83:88, 85:87)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 9-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z Orlen Basket Ligi: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Playoff

Ćwierćfinały

Anwil Włocławek 2
PGE Spójnia Stargard 3
King Szczecin 3
Legia Warszawa 1
TREFL SOPOT 3
MKS Dąbrowa Górnicza 1
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 2
Śląsk Wrocław 3

Półfinały

PGE Spójnia Stargard 0
King Szczecin 3
Trefl Sopot 3
Śląsk Wrocław 1

Finał

Trefl Sopot 4
King Szczecin 3

Ostatnie wyniki Arki

27 kwietnia 2024, godz. 17:30
92% Icon Sea Czarni Słupsk
1% REMIS
7% KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
20 kwietnia 2024, godz. 15:30
93% MKS Dąbrowa Górnicza
0% REMIS
7% KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia

Najczęściej czytane