• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Dwayne Burrows Ligowcem Sierpnia. Dominacja rugbistów Ogniwa Sopot

Dział Sportowy Trojmiasto.pl
7 września 2023, godz. 10:30 
Opinie (6)

Ogniwo Sopot

Dwayne Burrows zwyciężył w rywalizacji o tytuł Ligowca Sierpnia 2023. Do 20 września można nadsyłać pytania do rugbisty Ogniwa Sopot. Dwayne Burrows zwyciężył w rywalizacji o tytuł Ligowca Sierpnia 2023. Do 20 września można nadsyłać pytania do rugbisty Ogniwa Sopot.

Dwayne Burrows został Ligowcem Sierpnia 2023. Rugbista Ogniwa Sopot uzyskał od was najwyższą średnią not. W pokonanym polu pozostawił piłkarzy, żużlowców, piłkarzy ręcznych i rugbistów innych zespołów. To właśnie przedstawiciele Ogniwa zdominowali zestawienie, bowiem w czołowej 10 znalazło się aż 8 zawodników sopockiego zespołu. Do 20 września możecie nadsyłać pytania do rugbisty, które znajdą się w specjalnym wywiadzie.

Ponad 14 tys. ocen dla 142 zawodników i trenerówW sierpniu trójmiejscy ligowcy nie odnosili spektakularnych sukcesów na międzynarodowych arenach, a zatem przy wyborze Ligowca Sierpnia odwołaliśmy się do tradycyjnego plebiscytowego kryterium - średniej not.

W minionym miesiącu w szkolnej skali od 1 do 6 mogliście oceniać piłkarzy Lechii Gdańsk oraz Arki Gdynia, żużlowców Zdunek Wybrzeża Gdańsk, piłkarzy ręcznych Energi Wybrzeża Gdańsk, a także rugbistów Ogniwa Sopot, Lechii Gdańsk i Arki Gdynia.

Ligowiec Sierpnia 2023 - wszystkie ocenyŁącznie wystawiliście 14220 ocen dla 134 zawodników i 8 trenerów.Dwayne Burrows Ligowcem SierpniaNajwyższą średnią not i tym samym tytuł Ligowca Sierpnia otrzymał Dwayne Burrows. Występy Nowozelandczyka dla Ogniwa Sopot na boiskach ekstraligi rugby wyceniliście na 5,03.

Tuż za jego plecami uplasował się żużlowiec Nicolai Klindt, który zgarnął tytuł Ligowca Lipca. W sierpniu otrzymał średnią not 5,00. Podium zamknął klubowy kolega Burrowsa, czyli Kaha Kavtaradze (4,94).

Rugbiści Ogniwa Sopot zdominowali sierpniowy plebiscyt, bowiem w pierwszej 10. znalazło się aż 8 przedstawicieli wicemistrza Polski.Najwyżej z przedstawicieli piłki nożnej znalazł się Kolumbijczyk Camilo Mena z Lechii Gdańsk. Nowy nabytek biało-zielonych otrzymał od was bardzo dobre noty (4,60), co zaowocowało 10. miejscem.

Ponownie nie był to udany miesiąc dla piłkarzy Arki Gdynia. Najlepszy przedstawiciel klubu, Martin Dobrotka zajął dopiero 71. pozycję (3,41).

Zawodnik

Dwayne Burrows

Dwayne Burrows

ur.
1990
wzrost
182 cm
Średnie oceny w kolejnych meczach sezonu


Dwa kryteria do nominacji do plebiscytu na Ligowca Roku 2023 już spełnioneZgodnie z regulaminem, zdobycie tytułu Ligowca Miesiąca to pierwszy krok, aby otrzymać nominację do plebiscytu na Najlepszego Ligowca Roku 2023 w Trójmieście.

Dwayne wypełnił już także drugie kryterium, gdyż już wystąpił w meczu Ogniwa Sopot zarówno w pierwszym jak i w drugim półroczu.

Ogniwo Sopot - Orkan Sochaczew 21:15. Przeczytaj relację z poprzedniego meczu, wystaw oceny Ogniwo Sopot - Orkan Sochaczew 21:15. Przeczytaj relację z poprzedniego meczu, wystaw oceny

Również i trzecie kryterium nie powinno dla Nowozelandczyka być dużym problemem. Przypomnijmy, że by być kandydatem plebiscycie podsumowujący cały rok musi pozostać w barwach trójmiejskiego klubu w dniu rozpoczęcie wyborów. Zazwyczaj ma miejsce około 10 stycznia następnego roku. Nic nie zapowiada się na to, by drogi Ogniwa i atakującego miały się rozejść.

Wcześniejsi zdobywcy tytułu Ligowiec Miesiąca w 2023 rokuWeź udział w wywiadzie z Dwaynem Burrowsem, zadaj mu pytanieZgodnie z tradycją plebiscytu możecie być współautorami specjalnego wywiadu z Dwaynem Burrowsem. Zadamy w nim pytania, które nadeślecie do 20 września za pośrednictwem formularza zamieszczonego na końcu tego artykułu.

Jeśli podpiszecie pytanie, to również to oznaczenie znajdzie się w wywiadzie. Pytać możecie tak o kwestie sportowe jak i dotyczące życia prywatnego. Jednak to Ligowiec Sierpnia zdecyduje, na które z nich będzie chciał udzielić odpowiedzi.

Wcześniejsze wywiady z Ligowcami Miesiąca w 2023 roku

Pytanie

Zadaj pytanie Dwaynowi Burrowsowi

Informacja została wysłana do redakcji
Dział Sportowy Trojmiasto.pl

Kluby sportowe

Opinie (6)

Wszystkie opinie

 • FC zdunkowo

  Jaki prezes taki klub

  • 3 3

 • Opinia wyróżniona

  Super (1)

  Mój ulubiony zawodnik. Siła, szybkość, spryt - po prostu klasa.

  • 8 2

  • To jest prawdziwy sportowiec

   A te niedorajdy piłkarskie z Lechii zarabiają 10 razy więcej. To przykre.

   • 0 0

 • Szybki i dokładny .

  Mrs Roadrunner .

  • 0 2

 • Puchar swiata w rugby.... A na wp cisza (1)

  Apel do Polsat Sport. Wyciszcie komentatora Roberta Malolepszego czyli Bidona bo przy jego krzyku i podnieceniu w trakcie komentarza nie można oglądać meczów. Komentowanie nie polega ciągłym głośnym gadaniu.

  • 6 0

  • Kopyt go chociaż czasami ucisza. Najlepiej słucha się Liedla , oby jak najwięcej meczów z jego komentarzem. Nie dla bidona w Polsacie

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Awenta Pogoń Siedlce 0 0 0 0 0:0 0
2 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
3 Edach Budowlani Lublin 0 0 0 0 0:0 0
4 Juvenia Kraków 0 0 0 0 0:0 0
5 KS WizjaMed Budowlani Łódź 0 0 0 0 0:0 0
6 Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
7 Ogniwo Sopot 0 0 0 0 0:0 0
8 Orlen Orkan Sochaczew 0 0 0 0 0:0 0
9 Rugby Białystok 0 0 0 0 0:0 0

Ostatnie wyniki

Orlen Orkan Sochaczew
1 czerwca 2024, godz. 12:00
HIT
94% Orlen Orkan Sochaczew
0% REMIS
6% OGNIWO Sopot
Awenta Pogoń Siedlce
98% OGNIWO Sopot
1% REMIS
1% Awenta Pogoń Siedlce

Relacje LIVE

Najczęściej czytane