stat
Impreza już się odbyła

Europejska Liga Koszykówki Młodzieżowej (2 opinie)

Święto europejskiej koszykówki młodzieżowej w dniach 15-17 marca zawita do Sopotu! Przez trzy dni w Hali 100-lecia Sopotu przy ul. Goyki 7 rozgrywane będą mecze elitarnej ligi European Youth Basketball League EYBL 2018/2019.

sie 7-8

piątek - sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
sie 14

piątek, godz. 20:50

bilety 19,90 - 24,90 zł
Uczestnicy sopockiego etapu rozgrywek EYBL drugiej dywizji w kategorii wiekowej do lat 16 (rocznik 2003 i młodsi): Jugla Ryga (Łotwa), Centralnaja St. Petersburg (Rosja), Belgorod (Rosja), Admiralteiskaya St. Petersburg (Rosja), TBV Start Lublin, OSSM PZKosz Człuchów, Asseco Gdynia oraz gospodarze zmagań UKS 7 Trefl Sopot.

Tabela zmagań po 2. etapie:
1. Khimki (Rosja)
2. DSN / Sporta Bode Ryga (Łotwa)
3. Belgorod (Rosja)
4. Admiralteiskaya St. Petersburg (Rosja)
5. Jugla Ryga  (Łotwa)
6. Tsmoki Mińsk (Białoruś)
7. Dynamo Moskwa (Rosja)
8. CFBB Luxembourg (Luksemburg)
9. CSKA-2 Moskwa (Rosja)
10. Oslo 2003 (Norwegia)
11. UKS 7 TREFL SOPOT
12. Kalev Tallin (Estonia)
13. TBV Start Lublin
14. Centralnaja St. Petersburg (Rosja)
15. OSSM PZKosz Człuchów
16. Energa MJMS Słupsk 
17. Tsmoki II Mińsk (Białoruś)
18. Asseco Gdynia

Terminarz meczów w Sopocie:

Piątek, 15 marca
9.00 Asseco Gdynia - BS Centralnaja St. Petersburg
10.20 TBV Start Lublin - BS Belgorod
11.40 OSSM PZKosz Człuchów - BS Admiralteiskaya St. Petersburg
13.00 UKS 7 TREFL SOPOT - BS Jugla Riga
14.20 BS Belgorod - Asseco Gdynia
15.40 BS Centralnaja St. Petersburg - TBV Start Lublin
17.00 BS Jugla Riga - OSSM PZKosz Człuchów
18.20 UKS 7 TREFL SOPOT - BS Admiralteiskaya St. Petersburg

Sobota, 16 marca
9.00 TBV Start Lublin - BS Admiralteiskaya St. Petersburg
10.20 Asseco Gdynia - BS Jugla Riga
11.40 OSSM PZKosz Człuchów - BS Belgorod
13.00 UKS 7 TREFL SOPOT - BS Centralnaja St. Petersburg
14.20 BS Jugla Riga - TBV Start Lublin
15.40 BS Admiralteiskaya St. Petersburg - Asseco Gdynia
17.00 BS Centralnaja St. Petersburg - OSSM PZKosz Człuchów
18.20 UKS 7 TREFL SOPOT - BS Belgorod

Niedziela, 17 marca
9.00 BS Jugla Riga - BS Centralnaja St. Petersburg
10.20 BS Belgorod - BS Admiralteiskaya St. Petersburg
11.40 TBV Start Lublin - OSSM PZKosz Człuchów
13.00 UKS 7 TREFL SOPOT - Asseco Gdynia
- Uroczyste zakończenie turnieju

Opinie (2)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

05.08 g.17.00
JAGUAR Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
08.08 g.14.00
e-Winner Apator Toruń
08.08 g.17.00
Bałtyk Koszalin
15.08
Arged Malesa TŻ Ostrovia
04.08 g.18.00
Orzeł Łódź
01.08 g.17.00
Pomorzanin Toruń
01.08 g.16.30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
25.07 g.16.30
Start Gniezno
25.07 g.11.00
JAGUAR Gdańsk