II liga rugby

12 października 2004 (artykuł sprzed 19 lat)
Pomorskie drużyny nie poradziły sobie z faworytem rozgrywek II ligi rugby grupy północnej. MKS Olsztyn na własnym boisku odparł zakusy Arki II Gdynia i Czarnych Pruszcz Gdański. Jednak w obu naszych zespołach po tych niepowodzeniach nikt nie spuszcza głowy.

- Zebraliśmy się tuż przed sezonem. Wciąż mamy za mało treningów, brakuje ogrania. Jednak z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Sądzę, że kolejny będzie już wygrany - deklaruje Paweł Lipkowski, szkoleniowiec pruszczan. Jego podopiecznym nie starczyło sił na walkę przez pełne 80 minut w Olsztynie, choć wynik w przerwie stwarzał możliwość pokuszenia się o niespodziankę. Ostatecznie przegrali 12:33 (12:19). Punkty dla pokonanych zdobyli:
Jacek Kunicki i Daniel Paszczyk po 5 oraz Grzegorz Cichocki 2.

Rezerwy Arki stawiły się w Olsztynie po sukcesie w derbowej potyczce z Czarnymi. Był to trenerski debiut Aleksieja Bekowa, który zapowiedział zakończenie kariery zawodniczej. Żółto-niebiescy przegrali 14:22 (7:12). Pięć punktów po przyłożeniach zdobyli Michał Pasieczny i Daniel Bartkowiak, a dwukrotnie udanie kopał z podwyższeń Marcin Macoń.

1. Olsztyn 3 9 84:31
2. Czarni 2 2 17:62
3. Arka II 2 4 43:27
4. Chaos 1 1 5:29

W grupie południowej z kompletem punktów prowadzi Pogoń Siedlce. Kolejne miejsca zajmują: Juvenia Kraków, Biało-Czarni Nowy Sącz i Oświecenia Kraków.

Opinie (90)

• brawo

powodzenia dla olka sadze ze da rade .kolejna mloda krew w srod prowadzacych zespoly 1 ligi

• 0 0

• Smiech na sali

Pomocnicy Bogusz i Piekar HAHAHAHAHAHA

• 0 0

• Polska

Na Maltę na wakacje, bo meczu nie wygramy.

• 0 0

• Folc

Olek Bartoszewicz tymczasowym trenerem Folc Warszawa, Folc ma się stawić na ławce rezerwowych podczas meczu derbowego ze Skrą. Będzie przychodził na treningi jako koordynator. Olkowi pomagać będzie Bogusz i Piekar.

• 0 0

• Ogniwo - co za wstyd, nowy zarząd, wybrani trenerzy,remis z AZS, Szabla leje Baraniaka, ludzie co Wy odpierdzelacie !!. Dajecie powód do zadowolenia Starym dziadom i Szablom. Weźcie się do tyry. Ale jeśli na treningu są 4 osoby z czego 2 to trenerzy to jak możecie grac w 1 lidze. Osłabiacie mnie