IV liga Pomorze

18 kwietnia 2005 (artykuł sprzed 19 lat)
Tylko piłkarzom KP Sopot z trójmiejskiego kwartetu w IV lidze udało się wygrać w 23. kolejce. Po bramce Dariusza Głosa z karnego w 57 minucie meczu pokonali oni na własnym boisku znacznie wyżej notowaną, Wisłę Tczew 1:0. Pozostałym naszym drużynom nie udało się strzelić nawet żadnego gola, nie mówiąc o zdobyciu punktu. Zastanawia zwłaszcza słaba postawa wiosną rezerw gdyńskiej Arki.

Pozostałe wyniki: Olimpia Sztum - Arka II 1:0, Kaszuby Połchowo - Bałtyk Gdynia 1:0, Orlęta Reda - Gedania Gdańsk 4:0, Gryf 95 Słupsk - Orkan Rumia 2:0, Powiśle Dzierzgoń - Chojniczanka Chojnice 1:5, Wierzyca Starogard Gdański - Pomezania Malbork 2:0, Cartusia Kartuzy - Gryf Wejherowo 1:0, Jantar Ustka - Rodło Kwidzyn 2:4.