• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Awenta Pogoń Siedlce
(TYP 1) 92%[211]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 8%[19]
 
13.04 sob
godz. 16:00
Awenta Pogoń Siedlce
42
:
6
Awenta Pogoń Siedlce - Arka Gdynia 42:6. Trzytygodniowa przerwa zaszkodziła Awenta Pogoń Siedlce - Arka Gdynia 42:6. Trzytygodniowa przerwa zaszkodziła 13 kwietnia 2024 (2 opinie)

Arka Gdynia przegrała wysoko na wyjeździe z Awentą Pogonią Siedlce 6:42...

Trener

Łukasz Szostek
ocena
2.33 (6 ocen)

Zawodnicy

Kewin Bracik
ocena
3.83 (6 ocen)
Kacper Krużycki
ocena
3.67 (6 ocen)
Gabriel Junior Sipapate
ocena
3.60 (5 ocen)
Zvikomborero Chirume
ocena
3.60 (5 ocen)
Eujaan Botha
ocena
3.60 (5 ocen)
Sandro Papunashvili
ocena
3.60 (5 ocen)
Tymoteusz Kuzimski
ocena
3.20 (5 ocen)
Damian Turzyński
ocena
3.20 (5 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
3.20 (5 ocen)
Wojciech Ciuła
ocena
3.20 (5 ocen)
Daniel Podolski
ocena
3.20 (5 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
3.17 (6 ocen)
Nikodem Stosik
ocena
3.00 (5 ocen)
Mykoła Karasewicz
ocena
3.00 (5 ocen)
Dominik Mohyła
ocena
3.00 (5 ocen)
Oskar Derwis
ocena
3.00 (5 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
2.80 (5 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
2.60 (5 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.60 (5 ocen)
Dawid Banaszek
ocena
2.60 (5 ocen)
Radosław Rakowski
ocena
2.40 (5 ocen)
Bartosz Kruk-Miler
ocena
2.00 (5 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Bartkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Bojke
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikodem Brill
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Gajowniczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Kalina
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Kasperek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kałduński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Kluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kuleta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Lipski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Machnio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Giga Mamagulashvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Michalak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Ołoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Plichta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Przekwas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Przerwa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nodara Shvelidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patrick Steindl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Studziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anton Szaszero
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krystian Szopa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Torbiarczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wolszon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Ziętkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

19.05 (nd) godz.15:30 Orlen Orkan Sochaczew 57:37 ARKA Gdynia
11.05 (sob) godz.19:00 ARKA Gdynia 29:37 OGNIWO Sopot
04.05 (sob) Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 0:25 walkower ARKA Gdynia
20.04 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 55:0 Budowlani WizjaMed Łódź
13.04 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:6 ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 34:26 Juvenia Kraków
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 22:29 Edach Budowlani Lublin
21.10.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:38 Orkan Sochaczew
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Orlen Orkan Sochaczew
2 Ogniwo Sopot
3 Awenta Pogoń Siedlce
4 Juvenia Kraków
5 Edach Budowlani Lublin
6 Life Style Catering Arka Gdynia
7 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
8 Budowlani WizjaMed Łódź
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
  • Finał
  • Orlen Orkan Sochaczew - OGNIWO SOPOT 22:18 (12:6)
  • Mecz o 3. miejsce
  • Juvenia Kraków - Awenta Pogoń Siedlce 10:30 (3:6)
  • Degradacja
  • Budo 2011 Aleksandrów Łódzki - wycofał się po rundzie jesiennej
  • Mecz o awans i 1. miejsce w I lidze
  • Rugby Białystok - Posnania 24:0 (14:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki