• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Orlen Orkan Sochaczew
(TYP 1) 97%[232]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 3%[7]
 
19.05 nd
godz. 15:30
Orlen Orkan Sochaczew
57
:
37
Orlen Orkan Sochaczew - Arka Gdynia 57:37. "Buldogi" postraszyły finalistę Orlen Orkan Sochaczew - Arka Gdynia 57:37. "Buldogi" postraszyły finalistę 19 maja 2024 (1 opinia)

Life Style Catering Arka Gdynia przegrała z Orlen Orkanem Sochaczew 37:57...

Trener

Łukasz Szostek
ocena
4.20 (10 ocen)

Zawodnicy

Giga Mamagulashvili
ocena
5.33 (3 oceny)
Dawid Banaszek
ocena
4.50 (6 ocen)
Dominik Mohyła
ocena
4.14 (7 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
4.00 (6 ocen)
Kewin Bracik
ocena
4.00 (6 ocen)
Radosław Rakowski
ocena
4.00 (6 ocen)
Daniel Podolski
ocena
4.00 (6 ocen)
Anton Szaszero
ocena
3.86 (7 ocen)
Eujaan Botha
ocena
3.80 (5 ocen)
Kacper Krużycki
ocena
3.71 (7 ocen)
Zvikomborero Chirume
ocena
3.63 (8 ocen)
Oskar Derwis
ocena
3.60 (5 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
3.50 (8 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
3.33 (6 ocen)
Wojciech Ciuła
ocena
3.25 (4 oceny)
Oskar Zypper
ocena
3.17 (6 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
3.00 (9 ocen)
Bartosz Kruk-Miler
ocena
2.86 (7 ocen)
Tymoteusz Kuzimski
ocena
2.83 (6 ocen)
Damian Turzyński
ocena
2.67 (6 ocen)
Mykoła Karasewicz
ocena
2.60 (5 ocen)
Nikodem Stosik
ocena
2.50 (6 ocen)
Sandro Papunashvili
ocena
2.00 (6 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Bartkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Bojke
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikodem Brill
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Kalina
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Kasperek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kałduński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Kluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kuleta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Kuzimski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Lipski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Machnio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Michalak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Ołoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Przekwas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Przerwa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nodara Shvelidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Gabriel Junior Sipapate
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patrick Steindl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Studziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krystian Szopa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Torbiarczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wolszon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Ziętkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

19.05 (nd) godz.15:30 Orlen Orkan Sochaczew 57:37 ARKA Gdynia
11.05 (sob) godz.19:00 ARKA Gdynia 29:37 OGNIWO Sopot
04.05 (sob) Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 0:25 walkower ARKA Gdynia
20.04 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 55:0 Budowlani WizjaMed Łódź
13.04 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:6 ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 34:26 Juvenia Kraków
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 22:29 Edach Budowlani Lublin
21.10.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:38 Orkan Sochaczew
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Orlen Orkan Sochaczew
2 Ogniwo Sopot
3 Awenta Pogoń Siedlce
4 Juvenia Kraków
5 Edach Budowlani Lublin
6 Life Style Catering Arka Gdynia
7 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
8 Budowlani WizjaMed Łódź
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
  • Finał
  • Orlen Orkan Sochaczew - OGNIWO SOPOT 22:18 (12:6)
  • Mecz o 3. miejsce
  • Juvenia Kraków - Awenta Pogoń Siedlce 10:30 (3:6)
  • Degradacja
  • Budo 2011 Aleksandrów Łódzki - wycofał się po rundzie jesiennej
  • Mecz o awans i 1. miejsce w I lidze
  • Rugby Białystok - Posnania 24:0 (14:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki